Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dancing w Piwnicy Paryskiej

~Nina niezalogowany
2 czerwca 2015r. o 14:07
Ach...Pan zapewne do Imperium chodzi...tam to na pewno jest klimat...super muzyka...i porządne dziewczyny :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nina niezalogowany
2 czerwca 2015r. o 14:08
CNC napisał(a): paryska to sepluna !! parkiet wielkości mojej łazienki :) ale przychodzi tam sporo kobiet które za drobne wypnie ci sie lub przyjmie z połykiem :)



Ach...Pan zapewne do Imperium chodzi...tam to na pewno jest klimat...super muzyka...i porządne dziewczyny :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 czerwca 2015r. o 14:54
~Nina napisał(a):
CNC napisał(a): paryska to sepluna !! parkiet wielkości mojej łazienki :) ale przychodzi tam sporo kobiet które za drobne wypnie ci sie lub przyjmie z połykiem :)



Ach...Pan zapewne do Imperium chodzi...tam to na pewno jest klimat...super muzyka...i porządne dziewczyny :P


To nie ,,Pan''.Na pana to trzeba wyglądać i mieć pieniądze.A na,,Pana'' wystarczy spojrzeć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
2 czerwca 2015r. o 15:42
PanM napisał(a):
CNC napisał(a): paryska to sepluna !! parkiet wielkości mojej łazienki :) ale przychodzi tam sporo kobiet które za drobne wypnie ci sie lub przyjmie z połykiem :)



Ma Pan predyspozycje do pisania bzdur lub problemy z oceną rzeczywistości.
Widać to niemal w każdym Pana wpisie.

Jest wolność i do lokalu przychodzą ludzie o różnym temperamencie , upodobaniach i moralności.
Sam lokal / właściciel / ma na to znikomy wpływ .
Pana wpis wystawia cenzurkę lokalowi a nie ewentualnemu nagannemu
zachowaniu bywalca. To z Pana strony spory prostacki nietakt.
Poza tym chwali się Pan wielkością swojej łazienki i / jak w innym temacie / zarobkami .

Nie potrzebuje Twojej poprawności względem umoralniania jak i tego co komu wypada lub nie ...a co do konkretów prawdą jest że parkiet nadaje sie bardziej do trzymania tam rowerów niż tańca :) wy chyba nie byliście w normalnym lokalu , w takim gdzie nie trzeba przepychać sie w 1.20m korytarzu !!

Nigdy nie pisałem o swoich zarobkach , więc nie siej tu zakłamania :> moje zarobki moja sprawa i nawet kobieta o nich nie wie :) a dla Ciebie mogę być nawet na zasiłku, jeśli poprawi Ci to humor bo pomyślisz ze masz więcej.

Zapewne jesteś tu po to aby być lubianym , chwalonym -- kwestia dowartościowania sie -- czytałem parę Twoich wpisów - jestem przeciwieństwem Ciebie :
jestem radykalny w poglądach, o których pisze w prost
nie zależy mi na tym aby być chwalonym lub przytakiwać innym- mam swoje zdanie
jestem kontrowersyjny i mało układny- taki typ i nic Ci do tego
Dla Ciebie paryska może i jest super, ja powiedziałem swoje zdanie !! Do właściciela nić nie mam , robi biznes - dzieki wam ma kasę i bardzo dobrze

W paryskiej Ciągle są Ci sami ludzie , kobiety szukające wybawiciela z problemow - panowie szybkiego bzykanka :) a po 2-3 razach jak wracasz do lokalu masz nadzieję ze tej osoby nie będzie :D
A co najlepsze dla Panów , takie kobiety tam znajdą...
tyle w temacie - powodzenia w podboju lokalu , w którym najlepiej sprawdza sie portfel i auto

:D


Dopisane 02.06.2015r. o godz. 15:42:

~Nina napisał(a):
CNC napisał(a): paryska to sepluna !! parkiet wielkości mojej łazienki :) ale przychodzi tam sporo kobiet które za drobne wypnie ci sie lub przyjmie z połykiem :)



Ach...Pan zapewne do Imperium chodzi...tam to na pewno jest klimat...super muzyka...i porządne dziewczyny :P


Masz racje :) jestem tam w każdy weekend , pod samą sceną - ustawiam sie w kolejce aby wejść do klatki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 czerwca 2015r. o 15:44
Skoro PanM zwraca się do ciebie w formie grzecznościowej, wypadałoby odpowiedzieć w ten sam sposób.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 czerwca 2015r. o 18:26
CNC napisał(a):
PanM napisał(a):
CNC napisał(a): paryska to sepluna !! parkiet wielkości mojej łazienki :) ale przychodzi tam sporo kobiet które za drobne wypnie ci sie lub przyjmie z połykiem :)



Ma Pan predyspozycje do pisania bzdur lub problemy z oceną rzeczywistości.
Widać to niemal w każdym Pana wpisie.

Jest wolność i do lokalu przychodzą ludzie o różnym temperamencie , upodobaniach i moralności.
Sam lokal / właściciel / ma na to znikomy wpływ .
Pana wpis wystawia cenzurkę lokalowi a nie ewentualnemu nagannemu
zachowaniu bywalca. To z Pana strony spory prostacki nietakt.
Poza tym chwali się Pan wielkością swojej łazienki i / jak w innym temacie / zarobkami .

Nie potrzebuje Twojej poprawności względem umoralniania jak i tego co komu wypada lub nie ...a co do konkretów prawdą jest że parkiet nadaje sie bardziej do trzymania tam rowerów niż tańca :) wy chyba nie byliście w normalnym lokalu , w takim gdzie nie trzeba przepychać sie w 1.20m korytarzu !!

Nigdy nie pisałem o swoich zarobkach , więc nie siej tu zakłamania :> moje zarobki moja sprawa i nawet kobieta o nich nie wie :) a dla Ciebie mogę być nawet na zasiłku, jeśli poprawi Ci to humor bo pomyślisz ze masz więcej.

Zapewne jesteś tu po to aby być lubianym , chwalonym -- kwestia dowartościowania sie -- czytałem parę Twoich wpisów - jestem przeciwieństwem Ciebie :
jestem radykalny w poglądach, o których pisze w prost
nie zależy mi na tym aby być chwalonym lub przytakiwać innym- mam swoje zdanie
jestem kontrowersyjny i mało układny- taki typ i nic Ci do tego
Dla Ciebie paryska może i jest super, ja powiedziałem swoje zdanie !! Do właściciela nić nie mam , robi biznes - dzieki wam ma kasę i bardzo dobrze

W paryskiej Ciągle są Ci sami ludzie , kobiety szukające wybawiciela z problemow - panowie szybkiego bzykanka :) a po 2-3 razach jak wracasz do lokalu masz nadzieję ze tej osoby nie będzie :D
A co najlepsze dla Panów , takie kobiety tam znajdą...
tyle w temacie - powodzenia w podboju lokalu , w którym najlepiej sprawdza sie portfel i auto

:D Dopisane 02.06.2015r. o godz. 15:42:
~Nina napisał(a):
CNC napisał(a): paryska to sepluna !! parkiet wielkości mojej łazienki :) ale przychodzi tam sporo kobiet które za drobne wypnie ci sie lub przyjmie z połykiem :)



Ach...Pan zapewne do Imperium chodzi...tam to na pewno jest klimat...super muzyka...i porządne dziewczyny :P


Masz racje :) jestem tam w każdy weekend , pod samą sceną - ustawiam sie w kolejce aby wejść do klatki :)


CNC rozumiem że swym czarem wyrywasz z Imperium każdą laskę.Ale na Boga czego nie ciągniesz jej na górę w stronę POM-u ?Niech Ci ona da przy cmentarzu, z tyłu ,z boku ,z przodu , ale nikt nie będzie słyszał tych waszych prostackich śmiechów.Po jaką cholerę ciągniesz te ...ki do miasta.?Qrwa jak idziecie ,nie śpi wtedy cała ulica Gdańska.Po kiego wuja je tędy prowadzisz?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@1 niezalogowany
2 czerwca 2015r. o 23:03
CNC?On nie jest za krec isty,on jest tylko przekonany o własnej za krec istości a to istotna różnica :D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NINA niezalogowany
3 czerwca 2015r. o 10:37
~Nina napisał(a):
CNC napisał(a): paryska to sepluna !! parkiet wielkości mojej łazienki :) ale przychodzi tam sporo kobiet które za drobne wypnie ci sie lub przyjmie z połykiem :)



Ach...Pan zapewne do Imperium chodzi...tam to na pewno jest klimat...super muzyka...i porządne dziewczyny :P


To ja może przyjdę popatrzeć sobie na ''Pana'' jak ''Pan'' tańczy w tej klatce...i jak się Pan ''dobrze wypnie'' to i może Pan jakiś grosik dostanie :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.