Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
4 czerwca Dzień Wolności i Praw Obywatelskich
~ niezalogowany
4 czerwca 2015r. o 14:12
Ja jestem za tym, aby zebrać 100 tys. podpisów chociaż z Dolnego Śląska i doprowadzić do referendum w sprawie przyłączenia ziemi dolnośląskiej do Niemiec. Bez rozlewu krwi poszlibyśmy na godną pracę i płacę, przejrzyste przepisy wszelkiego rodzaju, bo Niemcy mają to przećwiczone, przyjazne urzędy i sprawiedliwe sądy. W Niemczech żaden policjant, sędzia, prokurator czy urzędnik nie pozwoliłby sobie na takie czyny, które my Polacy doświadczamy od tej ekipy każdego dnia. Wielokrotnie doświadczamy wstydu, że jesteśmy Polakami, bo nie o taką Polskę naszym przodkom chodziło. Zastanawiam się, czy dzisiaj ktoś przy zdrowych zmysłach poszedłby na wojnę bronić ojczyzny ? Im szybciej wyjedziemy z tego kraju, tym lepiej dla nas i przyszłych pokoleń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
4 czerwca 2015r. o 14:45
~ napisał(a): Ja jestem za tym, aby zebrać 100 tys. podpisów chociaż z Dolnego Śląska i doprowadzić do referendum w sprawie przyłączenia ziemi dolnośląskiej do Niemiec. Bez rozlewu krwi poszlibyśmy na godną pracę i płacę, przejrzyste przepisy wszelkiego rodzaju, bo Niemcy mają to przećwiczone, przyjazne urzędy i sprawiedliwe sądy. W Niemczech żaden policjant, sędzia, prokurator czy urzędnik nie pozwoliłby sobie na takie czyny, które my Polacy doświadczamy od tej ekipy każdego dnia. Wielokrotnie doświadczamy wstydu, że jesteśmy Polakami, bo nie o taką Polskę naszym przodkom chodziło. Zastanawiam się, czy dzisiaj ktoś przy zdrowych zmysłach poszedłby na wojnę bronić ojczyzny ? Im szybciej wyjedziemy z tego kraju, tym lepiej dla nas i przyszłych pokoleń.

Więc pakuj sie i wypad skoro tak Ci źle !! granice otwarte !! skoro tu nie dajesz sobie rady to i tam nie dasz :) wstydź sie za siebie , Dziadkowie walczyli i umierali za ziemię którą teraz Ty chcesz oddać lub przyłączyć do DE ...rozpędź sie i przyp.......ol głową w mur --
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 czerwca 2015r. o 16:02
Ta wolność nie jednemu wyszła albo nędzą w naszym kraju albo wyjazdem za chlebem do UK czy RFN. Gdyby mój dziadek wstał z grobu i zobaczył za co przelewał krew, aby Polska była wolna - to myślę, że raczej podniósłby ręce w górę i poddał się wrogowi, aby go po prostu przyjął do pracy. Dzisiaj ojczyzna tam, gdzie mamy godne życie, dlatego nasze dzieci całymi rodzinami mieszkają za granicą. Te rodziny, które wyjechały łożą na rodziny pozostawione w Polsce czyli rodziców swoich, aby mogli się leczyć. Dla wielu Polaków dzień 1 maja 2004 r. stał się wolnością, bo można było nareszcie legalnie wyjeżdżać za pracą za granicę i zamieszkać w dowolnym kraju UE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
4 czerwca 2015r. o 16:15
~majętny Stef napisał(a): polskie państwo zamiast ulegać lobbingowi powinno powiedzieć wyraźnie, że roszczenia mogą dotyczyć tylko indywidualnych spadkobierców a nie gmin żydowskich, które roszczą sobie prawo do własności po zabitych w czasie wojny Żydach.


O tym często mówi Michalkiewicz, którego żydowska gazeta dla Polaków nazywa antysemitą.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 czerwca 2015r. o 5:09
dzięki tej ''wolności i demokracji'' należy po sierpniu oczekiwać kolejnego miliona wyjazdów ''za chlebem''

'' z szyneczką'' oczywiście ;)
bo w tym kraju nawet ''kaszanka'' dogania cenowo szynkę...
ta sama kaszanka która obok salcesonu była podstawowym wiktem biedoty w tzw. ''komunie'' :D
dzisiaj w epoce dobrobytu ...hehehe -wielu nie stać na kaszankę...

czy ich cieszy fakt odzyskania ''praw obywatelskich :D o ile takie na prawdę funkcjonują...
przemiłych chwil w oczekiwaniu na sierpień... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
5 czerwca 2015r. o 7:50
Urzędnicza wolność dała Polakom

PRAWO PRACY NA LEWO

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 czerwca 2015r. o 16:32
właśnie dlatego kto może powinien pracować ''na czarno''
szybko by to tzw. ''państwo '' zauważyło że coś z tymi wpływami do budżetu jest nie tak i może wtedy wzięli by się za tych pseudo ''pracodawców'' bolesławieckich którzy w swojej bezczelności proponują nawet z tego co mi opowiadano 5-6 złotych za godzinę pracy... :>
dlaczego teraz przypomniał mi się pewien napis nad pewną bramą a napis w dziwnie niepolskim '' brzmieniu... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
5 czerwca 2015r. o 17:01
falco napisał(a): właśnie dlatego kto może powinien pracować ''na czarno''
szybko by to tzw. ''państwo '' zauważyło że coś z tymi wpływami do budżetu jest nie tak i może wtedy wzięli by się za tych pseudo ''pracodawców'' bolesławieckich którzy w swojej bezczelności proponują nawet z tego co mi opowiadano 5-6 złotych za godzinę pracy... :>
dlaczego teraz przypomniał mi się pewien napis nad pewną bramą a napis w dziwnie niepolskim '' brzmieniu... ;)


No właśnie .
ponoć " ARBEIT MACHT FREI "

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza