Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
4 czerwca Dzień Wolności i Praw Obywatelskich
2900
#falco nieaktywny
5 czerwca 2015r. o 17:19
właśnie :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 czerwca 2015r. o 23:37
PanM napisał(a):
falco napisał(a): właśnie dlatego kto może powinien pracować ''na czarno''
szybko by to tzw. ''państwo '' zauważyło że coś z tymi wpływami do budżetu jest nie tak i może wtedy wzięli by się za tych pseudo ''pracodawców'' bolesławieckich którzy w swojej bezczelności proponują nawet z tego co mi opowiadano 5-6 złotych za godzinę pracy... :>
dlaczego teraz przypomniał mi się pewien napis nad pewną bramą a napis w dziwnie niepolskim '' brzmieniu... ;)


No właśnie .
ponoć " ARBEIT MACHT FREI "



Durnota tekstów "panaM" jest nie do pobicia !! :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
6 czerwca 2015r. o 5:34
PanM napisał(a):
falco napisał(a): właśnie dlatego kto może powinien pracować ''na czarno''
szybko by to tzw. ''państwo '' zauważyło że coś z tymi wpływami do budżetu jest nie tak i może wtedy wzięli by się za tych pseudo ''pracodawców'' bolesławieckich którzy w swojej bezczelności proponują nawet z tego co mi opowiadano 5-6 złotych za godzinę pracy... :>
dlaczego teraz przypomniał mi się pewien napis nad pewną bramą a napis w dziwnie niepolskim '' brzmieniu... ;)


No właśnie .
ponoć " ARBEIT MACHT FREI "


Ty głupcze !! oby to słowo stanęło ci w gardle skoro jestes takim kredytem iz nie znasz jego znaczenia !! i raczysz sobie go cytować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CNC troll niezalogowany
6 czerwca 2015r. o 7:30
sam jesteś " gupkiem " -- powiatowym czy miejskim ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 czerwca 2015r. o 10:02
A jakaż to wolność i prawa obywatelskie ?. Ja za podejrzenie o krytykę Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowogrodźcu zostałem uznany winnym -mimo ,że opisana była prawda. Doznałem upokorzenia przed Sądem. Tak wygląda demokracja ,wolność, solidarność i sprawiedliwość !!!. Sąd Okręgowy uchylił wyrok w całości ale co ja przeżyłem i moja rodzina to moje. Powodzenia ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
7 czerwca 2015r. o 10:04
~ napisał(a): A jakaż to wolność i prawa obywatelskie ?. Ja za podejrzenie o krytykę Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowogrodźcu zostałem uznany winnym -mimo ,że opisana była prawda. Doznałem upokorzenia przed Sądem. Tak wygląda demokracja ,wolność, solidarność i sprawiedliwość !!!. Sąd Okręgowy uchylił wyrok w całości ale co ja przeżyłem i moja rodzina to moje. Powodzenia ....


Można coś więcej na ten temat? Gdzieś poczytać?

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 czerwca 2015r. o 10:58
jedyna ''wywalczona '' wolność ,to ''wolność w myśleniu'' ;)
blisko trzydzieści lat społeczeństwo ''myśli'' a efekty tego ''myślenia '' widać przy każdych ''wyborach'' :D

ostatnie również są tego dowodem...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 czerwca 2015r. o 11:00
Żadnej wolnosci słowa nie ma,nie mozna mowic lub pisac co się myśli,bo się na tym można przejechac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza