Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Narkotyki

11445
PanM
4 czerwca 2015r. o 20:49

Na moim blogu pojawił się wpis z zapytaniem " jakie jest moje zdanie na temat używek w tym narkotyków "

Przyznam szczerze że nie mam żadnej wiedzy na temat narkotyków .
Dlatego skupię się jedyne na samym fakcie zażywania
Nigdy nie byłem ani zwolennikiem ani przeciwnikiem żadnych używek , jednak powinna być opracowana jakaś procedura aby ludzie w stanie upojenia lub odurzenia nie stwarzali zagrożenia / przede wszystkim sami siebie oraz otoczeniu/ Skoro jakieś grupy czują potrzebę " odlotu " powinny mieć możliwość zorganizowania sobie miejsca do tego typu rytuałów ,Powinno to podlegać jedynie obowiązkowemu ubezpieczeniu aby za ewentualne szkodliwe efekty uboczne nie musiały ponosić kosztów osoby postronne.
Sam fakt spożywania ani zażywania nie uważam za naganny .

Naganny jest niewątpliwie sposób pozyskiwania środków odurzających.
Naganna lub szkodliwa jest też utrata kontroli nad zachowaniem lub utrata zdrowia samych uzależnionych.

Poniższa tabela podważa istniejące poglądy co do używek.[img=1433443749_anlxke8.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 czerwca 2015r. o 21:09
teraz utwirdziłam się w przekonaniu że dobrze zrobiłam że nie głosowałam na panaM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 czerwca 2015r. o 21:10
teraz utwirdziłam się w przekonaniu że dobrze zrobiłam że nie głosowałam na panaM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
4 czerwca 2015r. o 21:33
PanM napisał(a):
Poniższa tabela podważa istniejące poglądy co do używek.


Formułowanie poglądów na podstawie obrazka z kwejka niezbyt dobrze wpływa na wiarygodność wypowiedzi. Strona ma charakter humorystyczny a nie przeznaczony do przekazywania wiarygodnych informacji, w zasadzie każdy może wstawić tam dowolny obrazek z dowolnymi informacjami, które nic nie muszą mieć wspólnego z prawdą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tik niezalogowany
4 czerwca 2015r. o 21:35
Ta tabela to prawda...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anty ćpakol niezalogowany
4 czerwca 2015r. o 22:06
Panie M, czy naprawdę Pan wierzy w tę tabelkę? Bo ja nie. Niech mi nikt nie mówi, że od "Maryśki" nie można się uzależnić... srutututu. Uzależnić można się od wszystkiego. Jak żeś Pan nie brał to się Pan nie wypowiadaj w tym temacie bo to trudny temat :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
4 czerwca 2015r. o 22:37
Wujo bronisław już chciał legalizowac, ale go pogonili.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
4 czerwca 2015r. o 23:24
~anty ćpakol napisał(a): Panie M, czy naprawdę Pan wierzy w tę tabelkę? Bo ja nie. Niech mi nikt nie mówi, że od "Maryśki" nie można się uzależnić... srutututu. Uzależnić można się od wszystkiego. Jak żeś Pan nie brał to się Pan nie wypowiadaj w tym temacie bo to trudny temat :]


Co do szkodliwości nadużywania alkoholu nikt nie ma chyba obiekcji.
Ja nie wspieram i nie propaguje narkomanii .Uważam jedynie że problem ten należy rozwiązać poprzez precyzyjne czytelne ustawy.
Jak ktoś chce ćpać to jego sprawa.Ale w miejscach odosobnionych .
Tak jak zakazuje się jazdy pod wpływem tak powinno się zakazać przebywania w miejscach publicznych pa zażyciu .
Uzależnić i umrzeć można od wszystkiego - no właśnie .Czy zatem zakazywać wszystkiego ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.