Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

kopcący diesel

2820
#k1p nieaktywny
12 czerwca 2015r. o 7:23
Nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem myślenia co niektórych tu się wypowiadających.
Pierdzące krowy to dopiero problem. Wnioskujcie o zakaz pierdzenia dla krów. Poza tym odczepcie się wreszcie od wieku auta. Jeśli coś, to analiza spalin. Kopci , truje - diagnosta nie podbija przeglądu. Proste jak konstrukcja cepa.
Będę bronić wieku auta, ponieważ wiem z doświadczenia, że stary nie oznacza niebezpieczny. I nie jest tak, że mnie nie stać na nowsze auto. Na codzień poruszam się o dwie dekady młodszym. Ja po prostu lubię mojego Mercedesa i serwisuję go tylko na oryginalnych częściach. Niech mi ktoś zarzuci, że mój 75 konny diesel truje bardziej niż wyeksploatowany, zaniedbany 10 letni Tdi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2015r. o 11:27
ile razy się spotyka kilkuletnie auto ,a smuga za nim że świata nie widać :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2015r. o 12:50
k1p napisał(a): Nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem myślenia co niektórych tu się wypowiadających.
Pierdzące krowy to dopiero problem. Wnioskujcie o zakaz pierdzenia dla krów. Poza tym odczepcie się wreszcie od wieku auta. Jeśli coś, to analiza spalin. Kopci , truje - diagnosta nie podbija przeglądu. Proste jak konstrukcja cepa.
Będę bronić wieku auta, ponieważ wiem z doświadczenia, że stary nie oznacza niebezpieczny. I nie jest tak, że mnie nie stać na nowsze auto. Na codzień poruszam się o dwie dekady młodszym. Ja po prostu lubię mojego Mercedesa i serwisuję go tylko na oryginalnych częściach. Niech mi ktoś zarzuci, że mój 75 konny diesel truje bardziej niż wyeksploatowany, zaniedbany 10 letni Tdi.

Ja mam 20 letniego VW1,9TDI i nie kopci nawet jak dostanie w pióro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2015r. o 13:07
~ napisał(a): ile razy się spotyka kilkuletnie auto ,a smuga za nim że świata nie widać :)


To ty chyba na jakimś złomowisku mieszkasz :D Owszem jeżdżą kopcące diesle ale prawidłowo działający diesel nie kopci aż tak strasznie żeby maski gazowe zakładać....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2015r. o 13:11
A co do gazu to jest poza prądem jeszcze mało powszechnym najekologiczniejszym źródłem zasilania pojazdów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2015r. o 22:31
~ napisał(a): A co do gazu to jest poza prądem jeszcze mało powszechnym najekologiczniejszym źródłem zasilania pojazdów.

Ale najbardziej śmierdzącym. To stary autosan tak nie śmierdzi jak samochód na gaz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2015r. o 23:21
~ napisał(a):
~ napisał(a): A co do gazu to jest poza prądem jeszcze mało powszechnym najekologiczniejszym źródłem zasilania pojazdów.

Ale najbardziej śmierdzącym. To stary autosan tak nie śmierdzi jak samochód na gaz

To chyba masz jakies urazy z dalekiej przeszlosci jezeli chodzi o lpg. Ja mam dwie bmki zagazowane e46 i e60. Jezeli chodzi o moje instalacje to u mnie nie sa wyczuwalne spaliny. Chcesz powąchac? Ale zaraz pewnie posypią sie hejty na bmw:) dobrej nocy wszystkim!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
12 czerwca 2015r. o 23:58
~ napisał(a): A co do gazu to jest poza prądem jeszcze mało powszechnym najekologiczniejszym źródłem zasilania pojazdów.


tyle że w polsce wytwarzanie prądu nie jest już ekologiczne. auta na prąd bedą miały sens jak postawimy w każdym województwie po kilka elektrowni jądrowych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza