Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sprzątanie mieszkania

~??? niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 22:58
Chętnie umówię się na rozmowę. Obecnie też zajmuję się sprzątaniem . Podaje maila bo numer tel podawać tak publicznie to nie za bardzo☺ [email protected].
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:-) niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 22:58
~zainteresowana napisał(a):
~:-) napisał(a): Jeżeli jest to regularne sprzątanie, to myślę,że kwestia 2h? A przy tym dokładnie :-) wyżej jest nr do mnie,zapraszam do kontaktu :-)


To w takim bądź razie na pewno się skontaktuje:)
to do usłyszenia :-) dziękuję miłego wieczoru
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~??? niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 23:01
Pytanie ile razy w tygodniu ? A pani wyżej 10 zł za godzinę to jakiś żart? ☺
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zainteresowana niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 23:05
~??? napisał(a): Pytanie ile razy w tygodniu ? A pani wyżej 10 zł za godzinę to jakiś żart? ☺


Myślę, że dwa razy w tygodniu porządne sprzątanie plus ogarnięcie samodzielnie na bieżąco starczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 23:12
~:-) napisał(a): Jeżeli jest to regularne sprzątanie, to myślę,że kwestia 2h? A przy tym dokładnie :-) wyżej jest nr do mnie,zapraszam do kontaktu :-)



Co za bzdura! Jakie 2 godziny?! Mam stumetrowe mieszkanie i przychodzi do mnie małzeństwo sprzątać (bez mycia okien, drzwi itp.) i zajmuje im to 4 godziny. Płacę 100zł sprzątają dwa razy w miesiącu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~??? niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 23:18
Gruntowne i porządne sprzątanie 80 m do 3 godz kuchnia łazienka pani powyżej trochę przegieła z tymi 2 godz i 10 zł na godzinę. Ja proponuje 15 zł .za taką stawkę pracuje . A sprzątanie jak każdy wie to nie ot tak każdy dobrze posprząta i jeszcze tanio☺ proponuje kontakt [email protected] nic pani nie zaszkodzi spotkać się z kilkoma osobami ☺ i prosze pamiętać że taniej nie oznacza lepiej. ☺
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~??? niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 23:22
Zresztą najlepiej spotkać się zobaczyć co jest do zrobienia , bo się może okazać że w samej kuchni godzina
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 8:30
~??? napisał(a): Gruntowne i porządne sprzątanie 80 m do 3 godz kuchnia łazienka pani powyżej trochę przegieła z tymi 2 godz i 10 zł na godzinę. Ja proponuje 15 zł .za taką stawkę pracuje . A sprzątanie jak każdy wie to nie ot tak każdy dobrze posprząta i jeszcze tanio☺ proponuje kontakt [email protected] nic pani nie zaszkodzi spotkać się z kilkoma osobami ☺ i prosze pamiętać że taniej nie oznacza lepiej. ☺


a może 30? w głowach się poprzewracało, przyjmując 15 zł miesiąc średnio 168 godzin, to wychodzi 2520/na miesiąc bez opodatkowania,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie