Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sprzątanie mieszkania

~??? niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 9:28
~ napisał(a):
~??? napisał(a): Gruntowne i porządne sprzątanie 80 m do 3 godz kuchnia łazienka pani powyżej trochę przegieła z tymi 2 godz i 10 zł na godzinę. Ja proponuje 15 zł .za taką stawkę pracuje . A sprzątanie jak każdy wie to nie ot tak każdy dobrze posprząta i jeszcze tanio☺ proponuje kontakt [email protected] nic pani nie zaszkodzi spotkać się z kilkoma osobami ☺ i prosze pamiętać że taniej nie oznacza lepiej. ☺


a może 30? w głowach się poprzewracało, przyjmując 15 zł miesiąc średnio 168 godzin, to wychodzi 2520/na miesiąc bez opodatkowania,



Poprzewracało to się tobie w twojej głowie. Sprzątanie chyba nie codziennie tylko 2 razy w tygodniu , jak wyżej napisane. A może tak za 5 zł na godzinę czemu nie ? Jak tak lubisz to się zrywaj :]
Czasy się zmieniły i sprzątanie przestaje być "tylko sprzątaniem" i szuraniem jedną ścierą "kibla i i stołu ". Instytucje , firmy które musza zatrudnić osobę do sprzątania przywiązują dużą wagę do tego jak jest to zrobione. Jeśli jesteś kobietą i lubisz porządek to dobrze wiesz ile pracy i energii to kosztuje. No chyba że nie wiesz co to porządne posprzątanie . Porządna firma nie będzie dobrze funkcjonować bez dobrych pracowników , zaradnego prezesa, ale i też obciachem będzie podłoga która jeśli nie jest dobrze umyta to będzie "wizytówką" . Tak więc bez prezesa ani rusz i bez dobrej sprzątaczki również :D :D Takie jest moje zdanie. Sprzątanie choć uważane za coś najgorszego i nadającego się tylko dla nieuków co się nie chcą uczyć dziś przestaje już mieć takie znaczenie. Szkoda tylko że jeśli chodzi o wynagrodzenie za sprzątanie nadal panuje takie pojęcie że trzeba zapłacić najmniej ile się tylko da . Bo to tylko sprzątanie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~??? niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 9:37
Jeśli chodzi o prywatne sprzątanie domu , to oczywista sprawa że jeśli miało by to być codziennie to godzin wychodzi więcej więc stawkę można obniżyć i wynegocjować tak by każdy był zadowolony. Natomiast jeśli np 2 razy w tyg. po 4 godz za 40 zł to jest moim zdaniem za mało. Sprzątam i wiem jak to jest. Ludzie maja wymagania a płacić chcą jak najmniej. A praca jak każda inna fizyczna więc nie rozumiem dlaczego sprzątaczka miała by mniej brać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 14:00
Sprzątanie u kogoś to nie jest to co w domu. Tam się trzeba zwijać, bo nikt nie zapłaci jak ktoś sobie będzie sprzątał powoli jak u siebie. Myślę, że 10 zł to jest minimum, bardzo tanio. Ja też swego czasu sprzątałam. Takie mieszkanie 80m porządnie posprzątać to co najmniej 3 godziny, jak w domu są brudasy to nawet 5.
Mniej niż 15 zł na godzinę to wstyd byłoby mi komuś proponować. To nie jest taka lekka praca, czasem to po plecach cieknie jak się trzeba zwijać żeby się wyrobić w wyznaczonym czasie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 14:10
Jednak są bogaci ludzie żeby do sprzątania mieszkania zatrudniać. Jak to jest ze inni maja kilka tys. Na miesiąc a niektórzy. Tys. I nie chodzi tu o szkole czy cos. Ja mam np. Szkole i nie mogę znaleźć pracy a co dopiero zatrudnić kogoś do sprzatania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~??? niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 14:52
~ napisał(a): Sprzątanie u kogoś to nie jest to co w domu. Tam się trzeba zwijać, bo nikt nie zapłaci jak ktoś sobie będzie sprzątał powoli jak u siebie. Myślę, że 10 zł to jest minimum, bardzo tanio. Ja też swego czasu sprzątałam. Takie mieszkanie 80m porządnie posprzątać to co najmniej 3 godziny, jak w domu są brudasy to nawet 5.
Mniej niż 15 zł na godzinę to wstyd byłoby mi komuś proponować. To nie jest taka lekka praca, czasem to po plecach cieknie jak się trzeba zwijać żeby się wyrobić w wyznaczonym czasie.


Święta racja. To w jakim się czasie uwiniesz ze sprzątaniem zależy od "stopnia zabrudzenia " :D :D :D :D że tak powiem. Czy są np dzieci małe po których też masakra zabawkowa :D Noo chyba że sprzątają po sobie :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KRYSIA niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 15:21
Jeżeli jest Pani jeszcze zainteresowana i szuka kogoś do sprzątania to proszę o kontakt pod nr tel.667 745 260
Jestem dyspozycyjna, godzina sprzątania to 10 zł. a ilość godzin to należałoby uzgodnić indywidualnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 19:36
sa pewnie i tacy, co taniej zrobią, ale czy porządnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 czerwca 2015r. o 7:25
we Wrocławiu Pani sprząta 2 razy w tygodniu po 7-8 godzin z prasowaniem i bierze 10 zł na godzinę, a w Bolesławcu 10 zł za mało? mieszkanie 70 m
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza