Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podrobią Gliniadę?
~ niezalogowany
20 czerwca 2015r. o 0:31
skorn napisał(a):
~ napisał(a): Zastrzeżone jako prawo wlasności jest także malowanie się gliną na masowej imprezie

co za idiotyzm




Opatentowana chała nadal pozostaje chałą. :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krystyna niezalogowany
20 czerwca 2015r. o 0:50
~Felidae napisał(a): O ile wiem to Gliniada miała być tylko eventem, inicjatywą czy happeningiem w swojej idei, w której udział zaangażowani byli zawsze wolontariusze, zwykli ludzie, a nie zarobkiewicze. Dlatego uważam, że 15tys na pochód wysmarowanych gliną ludzi to ogromna suma.
I o ile zawsze podziwiałam zaangażowanych w takie zdarzenia ludzi, to o tyle jest mi trudno zaakceptować, że ktoś na takiej idei chce zbijać kasę, dojąc kasę miasta.
Kropka.Zmoderowano 18.06.2015 godz.16:00 - powód: usunięte cytowanie (moderator)


Oj jaki/a/jesteś naiwny/, żeby nie powiedzieć głupi/a, dlaczego nie zapytasz ile kosztują "eventy" jak to nazywasz typu sztuczne ognie, teatr uliczny, wątpliwej jakości koncerty. Uwierz mi, to są dopiero ogromne kwoty i wszystko niestety opłacane z kasy miasta, czyli naszej. To już ciebie nie interesuje, bo kasa nie dla Bolesławianina.
Myślisz tak samo, jak włodarze naszego miasta, wszyscy mogą zarabiać, byleby nie mieszkańcy. To jakaś paranoja, opamiętajcie się.
GLINIADA JEST NOWAKA i ręce precz od niej.
Idea Via Sudetiki była zupełnie inna, a teraz???? Wstyd !!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mdm niezalogowany
20 czerwca 2015r. o 7:17
Czy to ta sama ekipa, która kiedyś kręciła się wokół Nowaka, a teraz kręci się wokół Ratusza? Czy tylko zbieg okoliczności?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 czerwca 2015r. o 7:31
Ta sama :(. Lickiewicz, Makówka, Rola i pozostali. Ale wiesz co? Niecj robią. Chcę by dostali po nosie. Prezio sie wypnie a konsekwwncje prawne oni poniosą. Niech podbierają :).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~podroby niezalogowany
20 czerwca 2015r. o 9:12
Sami nie potrafią nic wymyslec? Oj jak ta polityka korci zeby dostac, zeby splendoru albo powiatowego albo miejskiego dostąpic... Panowie z taką postawą nigdy nie zostaniecie radnymi. Lizusostwo nie jest w cenie... A prawdziwi politycy was wykorzystają i wyplują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Julka niezalogowany
20 czerwca 2015r. o 9:18
Hej Super zabawa szkoda ze nie potrafią się dogadac. Ale ja wtrące się w innej sprawie. Bardzo proszę o wypełnienie ankiety o bezrobociu. Dla Was to kilka minut dla mnie bardzo ważna sprawa.

Bardzo Was prosze jeszcze o wypełnienie ankiety. Dziękuję tym 60 osobom które poświęciły swój czas ale do pracy magisterskiej potrzebuje jeszcze 40 opinii. :)

http://www.interankiety.pl/interankieta/1481ddc6c7de51ccb933738df0861f94
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mdm niezalogowany
20 czerwca 2015r. o 9:53
Czy to ta sama ekipa, która kiedyś kręciła się wokół Nowaka, a teraz kręci się wokół Ratusza? Czy tylko zbieg okoliczności?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Radek Makówka niezalogowany
20 czerwca 2015r. o 10:20
~ napisał(a): Ta sama :(. Lickiewicz, Makówka, Rola i pozostali. Ale wiesz co? Niecj robią. Chcę by dostali po nosie. Prezio sie wypnie a konsekwwncje prawne oni poniosą. Niech podbierają :).

No dawno się tak nie Ubawiłem. Jakie konsekwencje poniosę i za co? Nikt z nas prawa nie złamał i nie złamie. Reszta nie jest warta komentarza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.