Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dochody sięgnęły 1 mld 728 mln złotych
~kk niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 12:52
Blackjack napisał(a): Jakbym "Peło" słyszał " musicie zakasać rękawy i pracować ciężko, jeszcze ciężej" wtedy dogonimy kraje starej uni....
Guzik prawda, nigdy ich nie dogonimy, zawsze będziemy krajem 2 kategorii, temu nas do unii zaprosili aby mieć jakieś zyski z nas.
Zawsze oni będą ważniejsi...
Podam przykład
Miał być wprowadzony w UE podatek od wody na cele przemysłowe, ci co mają stawy karpiowe prawie płakali bo zbankrutują.
Nasz minister powiedział że nic nie da się zrobić bo to przepisy unijne itd itd.
Nie minął chyba z miesiąc i Niemcy nie zgodzili się na ten przepis ... podatku w tym zakresie nie wprowadzono...
Zobaczcie jak kraje starej unii dotują upadające banki, firmy a nawet całe państwa(grecja) , a co u nas? stoczni nie można ratować bo unia nie pozwala(będą kary) lotniska też bo kara...
I tak jest zawsze oni mogą, a my nie ....
Chcieli to wprowadzili minimalną stawkę wynagrodzenia za przejazd tranzytem przez DE i nikogo się nie pytali, bo oni dbają o swoje państwo, nie jak nasi sługusy


Niestety ale kolego masz 1000000% racji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
25 czerwca 2015r. o 15:37
~Ramaj napisał(a):
Jak myślisz,ile pokoleń pracowało w takiej np. Holandii na obecny poziom życia? Durni oni bo mogli załatwić dobrobyt ustawą.

Tylko czy kolejne rządy rzucały im kłody pod nogi? Skąd ten dobrobyt, skoro polska gospodarka nie istnieje?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 18:40
skorn napisał(a):
Tylko czy kolejne rządy rzucały im kłody pod nogi? Skąd ten dobrobyt, skoro polska gospodarka nie istnieje?


Gospodarka nie istnieje ???!!!To ty tak widzisz i cała reszta frustratów i nieudaczników.Jak czytam te komentarze to dostaję odruchu wymiotnego - jak młodzi ludzie moga miec takie nastawienie do życia - płacz ,jęk,labiedzenie i obwinianie : a to Unii ,a to rządu.Za dwa lata tak samo będzie winien rząd PIS-u - założymy się ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
25 czerwca 2015r. o 18:58
~Ramaj napisał(a):
skorn napisał(a):
Tylko czy kolejne rządy rzucały im kłody pod nogi? Skąd ten dobrobyt, skoro polska gospodarka nie istnieje?


Gospodarka nie istnieje ???!!!To ty tak widzisz i cała reszta frustratów i nieudaczników.Jak czytam te komentarze to dostaję odruchu wymiotnego - jak młodzi ludzie moga miec takie nastawienie do życia - płacz ,jęk,labiedzenie i obwinianie : a to Unii ,a to rządu.Za dwa lata tak samo będzie winien rząd PIS-u - założymy się ?


Panie Ramaj , czy Pan jest niewidomy czy ma problemy z oceną rzeczywistości ?

Jakie nastawienie do życia mają mieć młodzi ludzie skoro ;

po pierwsze brak pracy.
po drugie jak jest to na umowę zlecenie .
Po trzecie gdy na umowę o pracę to na minimalnej stawce .
Za co ci młodzi ludzie mają utrzymać siebie i rodzinę ? Za co mają kupić lub wybudować mieszkanie ? Jak mają zapewnić sobie bezpieczną starość ? Kiedy wypracują składkowe 40 lat ?
W Polsce podatki doszły do 80 % -- pracownicy administracji centralnej i samorządowej uwłaszczają się na publicznym majątku.Wydają na lewo i prawo a obywateli nie stać nawet na ratowanie zdrowia i życia .

Ciekaw jestem czy miał by Pan odwagę podpisać swój tekst i obronić publicznie swoje racje ? Troszkę refleksji i dystansu nie zaszkodzi.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 19:48
PanieM.Pan już radził i usiłował "naprawiac"Polskę z Palikotem,zejdź więc pan ze mnie i daruj sobie te wyliczanki - tak samo można punktować nawet w USA czy Norwegii.
Pogadamy jak jak w ramach pokuty poPalikotowej założysz pan sobie g...no na łeb.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
25 czerwca 2015r. o 20:06
~Ramaj napisał(a): PanieM.Pan już radził i usiłował "naprawiac"Polskę z Palikotem,zejdź więc pan ze mnie i daruj sobie te wyliczanki - tak samo można punktować nawet w USA czy Norwegii.
Pogadamy jak jak w ramach pokuty poPalikotowej założysz pan sobie g...no na łeb.


Palikot oszukał nie tylko mnie .Zniszczył oczekiwania wielu milionów Polaków.
Niestety kraj w dużej mierze składa się z " Ramajów " którzy podają pod ocenę nie program a wypowiedzi liderów.Odwołuję się do wyborów w Bolesławcu.
Nikogo nie interesował żaden program .Każdy interesował się kto z kim przystaje .
Poza tym polemika na tym poziomie niewiele mnie interesuje. Oferowaną mi " pokutę " proszę pozostawić w swojej głowie.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 20:38
PanM napisał(a):
~Ramaj napisał(a): PanieM.Pan już radził i usiłował "naprawiac"Polskę z Palikotem,zejdź więc pan ze mnie i daruj sobie te wyliczanki - tak samo można punktować nawet w USA czy Norwegii.
Pogadamy jak jak w ramach pokuty poPalikotowej założysz pan sobie g...no na łeb.


Palikot oszukał nie tylko mnie .Zniszczył oczekiwania wielu milionów Polaków.
Niestety kraj w dużej mierze składa się z " Ramajów " którzy podają pod ocenę nie program a wypowiedzi liderów.Odwołuję się do wyborów w Bolesławcu.
Nikogo nie interesował żaden program .Każdy interesował się kto z kim przystaje .
Poza tym polemika na tym poziomie niewiele mnie interesuje. Oferowaną mi " pokutę " proszę pozostawić w swojej głowie.


Rzecz w tym ,ze ja nie mam (w odróżnieniu od Pana ) za co "pokutować".
Ślepy nie jestem i widzę wiele nieprawości i zwykłego s..... syństwa u nas,ale krew mnie zalewa gdy czytam te malkontenckie potępienia wszystkiego w czambuł.Jest u nas maniera zganiania własnych niepowodzeń na : Unię,rząd,pedałów,jehowych,cyklistów.......................
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Najgorszy jest najlepszy niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 21:02
rAMAJ , JAJA WLADZA TAKIE PAŃSTWO.jAKI KIEROWCA TAKA JAZDA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.