Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dochody sięgnęły 1 mld 728 mln złotych
~Najgorszy jest najlepszy niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 21:02
rAMAJ , JAJA WLADZA TAKIE PAŃSTWO.jAKI KIEROWCA TAKA JAZDA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~on niezalogowany
25 czerwca 2015r. o 22:36
biuro prasowe UMWD nie UM ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
25 czerwca 2015r. o 23:05
~Ramaj napisał(a): Za dwa lata tak samo będzie winien rząd PIS-u - założymy się ?

Tak, a ty będziesz pierwszy, który będzie narzekał.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
26 czerwca 2015r. o 6:33
skorn napisał(a):
~Ramaj napisał(a): Za dwa lata tak samo będzie winien rząd PIS-u - założymy się ?

Tak, a ty będziesz pierwszy, który będzie narzekał.


Chciałbyś tego doczekać - co ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
26 czerwca 2015r. o 6:38
~Ramaj napisał(a):
skorn napisał(a):
~Ramaj napisał(a): Za dwa lata tak samo będzie winien rząd PIS-u - założymy się ?

Tak, a ty będziesz pierwszy, który będzie narzekał.


Chciałbyś tego doczekać - co ?

Jak będzie winien PIS to też go rozliczymy przy następnych wyborach..... Na razie nie ma innego wyboru jak głosowanie przeciw PO, a nie za kimś .....

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 czerwca 2015r. o 7:09
~Ramaj napisał(a):
PanM napisał(a):
~Ramaj napisał(a): PanieM.Pan już radził i usiłował "naprawiac"Polskę z Palikotem,zejdź więc pan ze mnie i daruj sobie te wyliczanki - tak samo można punktować nawet w USA czy Norwegii.
Pogadamy jak jak w ramach pokuty poPalikotowej założysz pan sobie g...no na łeb.


Palikot oszukał nie tylko mnie .Zniszczył oczekiwania wielu milionów Polaków.
Niestety kraj w dużej mierze składa się z " Ramajów " którzy podają pod ocenę nie program a wypowiedzi liderów.Odwołuję się do wyborów w Bolesławcu.
Nikogo nie interesował żaden program .Każdy interesował się kto z kim przystaje .
Poza tym polemika na tym poziomie niewiele mnie interesuje. Oferowaną mi " pokutę " proszę pozostawić w swojej głowie.


Rzecz w tym ,ze ja nie mam (w odróżnieniu od Pana ) za co "pokutować".
Ślepy nie jestem i widzę wiele nieprawości i zwykłego s..... syństwa u nas,ale krew mnie zalewa gdy czytam te malkontenckie potępienia wszystkiego w czambuł.Jest u nas maniera zganiania własnych niepowodzeń na : Unię,rząd,pedałów,jehowych,cyklistów.......................


Ramaj ma rację,nie jest idealnie ,jest dobrze.My POwcy nie jesteśmy ślepi.
Dajmy PO jeszcze 4 lata a będzie jeszcze lepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
26 czerwca 2015r. o 7:38
~ napisał(a):
~Ramaj napisał(a):
PanM napisał(a):
~Ramaj napisał(a): PanieM.Pan już radził i usiłował "naprawiac"Polskę z Palikotem,zejdź więc pan ze mnie i daruj sobie te wyliczanki - tak samo można punktować nawet w USA czy Norwegii.
Pogadamy jak jak w ramach pokuty poPalikotowej założysz pan sobie g...no na łeb.


Palikot oszukał nie tylko mnie .Zniszczył oczekiwania wielu milionów Polaków.
Niestety kraj w dużej mierze składa się z " Ramajów " którzy podają pod ocenę nie program a wypowiedzi liderów.Odwołuję się do wyborów w Bolesławcu.
Nikogo nie interesował żaden program .Każdy interesował się kto z kim przystaje .
Poza tym polemika na tym poziomie niewiele mnie interesuje. Oferowaną mi " pokutę " proszę pozostawić w swojej głowie.


Rzecz w tym ,ze ja nie mam (w odróżnieniu od Pana ) za co "pokutować".
Ślepy nie jestem i widzę wiele nieprawości i zwykłego s..... syństwa u nas,ale krew mnie zalewa gdy czytam te malkontenckie potępienia wszystkiego w czambuł.Jest u nas maniera zganiania własnych niepowodzeń na : Unię,rząd,pedałów,jehowych,cyklistów.......................


Ramaj ma rację,nie jest idealnie ,jest dobrze.My POwcy nie jesteśmy ślepi.
Dajmy PO jeszcze 4 lata a będzie jeszcze lepiej.


No daj spokój, restauracja Sowa i Przyjaciele jest już zamknięta, chcesz ich zagłodzić? Gdzie będą jeść? :D

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
26 czerwca 2015r. o 15:02
~Ramaj napisał(a):
skorn napisał(a):
~Ramaj napisał(a): Za dwa lata tak samo będzie winien rząd PIS-u - założymy się ?

Tak, a ty będziesz pierwszy, który będzie narzekał.


Chciałbyś tego doczekać - co ?


Już doczekałem, bo na PiS nieraz narzekałeś, sklerozo.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza