Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Owieczki Pawla Kukiza

~Fobiak niekumaty niezalogowany
1 lipca 2015r. o 22:37
fobiak napisał(a):
~Fobiak niekumaty napisał(a): Coś mi tu widać że ty Fobiak nic nie trybisz.Zamotałeś się z tym socjalem.

zgadzam sie z toba na godzine, tylko po aby sie zapoznal z socjalem a po tym z socjalizmem. chyba pracujesz u przemcia w warsztacie i scierasz olej z posadzki bo na niczym innym sie nie znasz.


Fobiś oświeĆ mnie bo tym razem ja nie trybie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lipca 2015r. o 22:55
A co tu trybić ,niektórzy chcą zbawić świat (ale pod siebie),to to takie proste. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
1 lipca 2015r. o 23:03
~Fobiak niekumaty napisał(a):

Fobiś oświeĆ mnie bo tym razem ja nie trybie.


"“Socjal”
Zrecenzowano: 3 października 2013

Bardzo sympatyczny lokal. Pizza znakomita, jednak z lepszych (jak nie najlepsza!) w W-wie. Bruschetta mniam! Miła i przyjemna obsługa, b. dobra lokalizacja :) Świetny punkt, aby spotkać się ze znajomymi, a przy okazji naprawdę smacznie zjeść! Warto odwiedzić, polecam zdecydowanie."

"Socjalizm wywodzi się od filozofii rozwijanej na przełomie XVIII i XIX wieku przez działaczy, tj. Henriego de Saint-Simon, Pierre’a Leroux, Charlesa Fouriera i Roberta Owena. Celem ówczesnych socjalistów było zbudowanie społeczeństwa bez ubóstwa, gdzie siły rynkowe nie są głównym mechanizmem podziału bogactwa oraz państwa, w którym funkcjonowanie społeczeństwa opiera się na wspólnej własności, wzajemnej współpracy i altruizmie. Teoretykami socjalizmu połowy XIX w. byli: Karol Marks, Fryderyk Engels, Pierre Proudhon i Michał Bakunin – twórcy marksizmu, anarchizmu i anarchokolektywizmu."

ech...
po co tu bazgrolisz jesli nie wiesz o co chodzi, wpadnij pod galerie to dam ci puszke z farba i sobie popiszesz publicznie na ratuszu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fobiak niekumaty niezalogowany
1 lipca 2015r. o 23:42
fobiak napisał(a):

"Socjalizm ... ble ble ble
ech...
po co tu bazgrolisz jesli nie wiesz o co chodzi, wpadnij pod galerie to dam ci puszke z farba i sobie popiszesz publicznie na ratuszu.

No dobra , niech ci będzie .Ale dorzuć do tego pędzel i dwa browary na odwagę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fobiak niekumaty niezalogowany
1 lipca 2015r. o 23:43
no i adres namiar na dobrodzieja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
2 lipca 2015r. o 7:58
~Fobiak niekumaty napisał(a):

No dobra , niech ci będzie .Ale dorzuć do tego pędzel i dwa browary na odwagę.


ale ty jestes niekumaty, jako artysta powinienes uzywac swojego wlasnego pedzla, ktory ci zwisa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
2 lipca 2015r. o 17:08
fobiak napisał(a):


Panie fobiak , mam wrażenie że został Pan " zrzucony " aby zaciemniać sens niektórych polemik.

Ten temat dotyczy związku Pawła Kukiza z grupą " Bezpartyjni samorządowcy "

Wiadomym jest kto się za tym kryje .
Niewiadomym jest kto wyskoczy zza pleców Pawła Kukiza .

Może Pan skreśli parę słów w tym temacie i zaprezentuje swoje stanowisko.
Pozdrawiam .


Dopisane 02.07.2015r. o godz. 17:08:

Panie fobiak , poza tym nawet jeśli jest Pan kimś z kręgu mi bliskiego nietaktem jest zwracanie się do mnie per " przemuś "

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
2 lipca 2015r. o 17:51
przemciu, wyskoczyc moze tylko ten kogo mu wybierzemy
nie zajmuje zadnego stanowiska
jedynie kukiz moze cos zmienic w polsce, sam kukiz moim zdaniem moze sobie nie poradzic ale ma najlepszy program aby w przyszlosci rozwalic bande koruptow i awanturnikow. wiadomo, ze do jego grona dostana sie zlodzieje i karierowicze ale zawsze tak bylo przy zmianach rzadow.

przemciu jestem od malego nietaktowny, jesli mnie wychowasz na porzdnego czlowieka to zaplace tobie 1.0000 a moze i 1.000 doloze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego