Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

CZYM NA WCZASY

~klucz-nick niezalogowany
4 lipca 2015r. o 17:20
~majętny Stef napisał(a):
~ napisał(a): Ja wlasnie dzis o 7 rano dotarlem do mielna e39 96 rok 170 koni zjadla lpg za całe 80 zl


Mielno to dobre miejsce dla e39. Trafiłeś w dziesiątkę
a co tam jest skup złomu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hu hu niezalogowany
4 lipca 2015r. o 23:03
Hulajnogą jedynie :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lipca 2015r. o 18:03
Pieszo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
287
#Anonim287 nieaktywny
5 lipca 2015r. o 21:08
kuntakinte napisał(a): Witam czym jedziecie na wczasy bo ja zamierzam jechac maluchem nad morze ciekaw jestem czy dojedzie na mechanice sie znam mysle ze bedzie ok ;)


Czemu nie - pacholęciem będąc, byłem z rodzicami maluchem w Zakopanem, tym samym maluchem rodzice jeździli na handel do Jugosławii. Da się, ale potrzeba parę części zapasowych zabrać ze sobą :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lipca 2015r. o 21:29
Do wszystkich popaprancow zal dupe sciska ze stac mnie na e39? Zal ze pastuchem tdi sie nie woze? Zal ze stac mnie na mielno? Jezdzijcie swoimi pastuchami tdi na krepnice sie lansowac. Pozdrawiam ze slonecznego mielna. Bmw maniak. Ps mam jeszcze inne bmw nie tylko e39.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 lipca 2015r. o 21:32
A słomę masz? W butach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
6 lipca 2015r. o 0:15
Ja już podróż na wakacje mam za sobą. Wybrałam się do Gdańska swoim "maluchem". Więcej zapłaciłam chyba za autostrady niż za benzynę, bo trochę błądziłam :-)
Małe to, fruwało nad drogą, śmierć w oczach przy wyprzedzaniu ciężarówek. Ale przygoda jedyna w swoim rodzaju.
Ważne, żeby było wesoło :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lipca 2015r. o 1:07
Mam twoja starą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie