Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

CZYM NA WCZASY

~ niezalogowany
7 lipca 2015r. o 19:22
Stopem jak w PRL-u.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 lipca 2015r. o 19:34
~ napisał(a): Do wszystkich popaprancow zal dupe sciska ze stac mnie na e39? Zal ze pastuchem tdi sie nie woze? Zal ze stac mnie na mielno? Jezdzijcie swoimi pastuchami tdi na krepnice sie lansowac. Pozdrawiam ze slonecznego mielna. Bmw maniak. Ps mam jeszcze inne bmw nie tylko e39.


i tu masz rację :)

mając w ''perspektywie'' tylko klikanie w klawiszki właśnie ''żal dupki ściska'' niejednemu tutaj
dla wielu posiadanie autka wyższej klasy to marzenie a Mielno?...zapomnij :D
ja polecam Unieście ...
ja ze swojej strony życzę udanego urlopu i bezpiecznego powrotu :)


a zawistnikom?...daj wam Boże jak najgorzej -ja wam źle nie życzę :P

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
7 lipca 2015r. o 20:06
falco napisał(a): ...a zawistnikom?...

A propos...
"CZYM NA WCZASY"
"WCZASY W EGIPCIE"
"Gdzie nad morze"
Trzy tematy, niby zbliżone, gdzie ukazują się takie posty, że Eeeech.
Niech każdy spędza wakacje tam, gdzie chce, za ile chce, niech jedzie czym chce, z kim chce i niech przywozi dobre wspomnienia. Tego Wam życzę :)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lipca 2015r. o 20:40
falco napisał(a):
~ napisał(a): Do wszystkich popaprancow zal dupe sciska ze stac mnie na e39? Zal ze pastuchem tdi sie nie woze? Zal ze stac mnie na mielno? Jezdzijcie swoimi pastuchami tdi na krepnice sie lansowac. Pozdrawiam ze slonecznego mielna. Bmw maniak. Ps mam jeszcze inne bmw nie tylko e39.


i tu masz rację :)

mając w ''perspektywie'' tylko klikanie w klawiszki właśnie ''żal dupki ściska'' niejednemu tutaj
dla wielu posiadanie autka wyższej klasy to marzenie a Mielno?...zapomnij :D
ja polecam Unieście ...
ja ze swojej strony życzę udanego urlopu i bezpiecznego powrotu :)


a zawistnikom?...daj wam Boże jak najgorzej -ja wam źle nie życzę :P


Kupiliście już tow.falco tego samochoda wyższej klasy.Zdążyliście z Ługańska ?
RENAULT MEGANE 1,6 16V 03R. SPROWADZONE-ZAREJESTROWANE

,,ok. zadzwonię i jeśli to będzie możliwe poproszę o adres
podjadę około 17 bo pracuję poza Bolesławcem
dziękuję,, :)






Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kierowca niezalogowany
8 lipca 2015r. o 10:44
E 39 ALE REWELACJA Z KLASĄ MARZENIE WIESNIAKA PAPRYKARZ SZCZECINSKI LEPSZA BLACHE NA PUSZKI DAJE( B)ieda (M)a( W)iesniackie e 39
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lipca 2015r. o 16:01
A zazdrosny kierowca ma pewnie pastuszka i nie wie nawet co to jest r6 i rwd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~play niezalogowany
8 lipca 2015r. o 16:46
Na nartach,w ostateczności sanki :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lipca 2015r. o 16:57
~ napisał(a): A zazdrosny kierowca ma pewnie pastuszka i nie wie nawet co to jest r6 i rwd


Jedzie na wczasy więc ma kampera - ten od dwudziestoletniego bmw 39 nie wie co to jest i do czego służy.
Pełnoletnim to się jedzie "na szrot" a nie na wczasy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.