Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

W jakiej sieci macie telefon?

~mmm niezalogowany
7 lipca 2015r. o 19:30
Jw ... szukam jakiegoś korzystnego rozwiązanie żeby dzwonić i korzystać z telefonu. Przeszłam sie po salonach w Bolesławcu i nie wiem na co się zdecydować. Doradźcie coś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 lipca 2015r. o 21:39
dobry temat na wakacje. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
7 lipca 2015r. o 21:41
W każdej sieci można dzwonić i korzystać z telefonu.
Ja tam wolę takie sieci które nie są natarczywe reklamami, ofertami i wróżkami.
Mam Virgin na kartę i jestem zadowolony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
7 lipca 2015r. o 21:42
skoro dzwonic to pytanie do jakich sieci chcesz dzwonic. i za ile miesiecznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
7 lipca 2015r. o 23:11
No i jaki chcesz telefon. Co chcesz w nim mieć - aparat, gps itd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lolek niezalogowany
8 lipca 2015r. o 8:29
Ja mam mixplus za 50zl mc pobierane 35 zl automatycznie na nielimitowane połączenia i 5 zl na sms wiec caly mc dzwonie i sms mam juz za free moim zdaniem super oferta nieraz rozmawiam po pare dodzin dziennie i nie place za to nic wiec jestem zadowolony z plusa ale pewnie inne sieci mają podobne lub lepsze nawet oferty ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beata niezalogowany
8 lipca 2015r. o 8:45
Ja i cała moja rodzina mamy niu mobile jak dla nas super, dobry zasięg chyba najtańsza oferta na rynku no i nie wydzwaniają do klientów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~justi niezalogowany
8 lipca 2015r. o 13:41
ja miałem tel w play dopóki nie przeprowadziłem się do dobrej. tam play ma cienki zasięg a w domu i na swoim ogrodzie w ogóle zasięgu nie miałem, akurat mi się kńczyła umowa i przeniosłem numer do orange i jest super zasięg i nieduży abonament za nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza