Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

W jakiej sieci macie telefon?

~ niezalogowany
8 lipca 2015r. o 16:14
~justi napisał(a): ja miałem tel w play dopóki nie przeprowadziłem się do dobrej. tam play ma cienki zasięg a w domu i na swoim ogrodzie w ogóle zasięgu nie miałem, akurat mi się kńczyła umowa i przeniosłem numer do orange i jest super zasięg i nieduży abonament za nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci


Akurat Play ma najlepszy zasięg w Polsce :P Nie wszyscy wiedzą o istnieniu Roamingu krajowego. Dzięki temu Play ma zasięg wszystkich polskich sieci :D

W Playu mam 3 telefony. Abonament 70zł (za wszystkie 3 telefony) + 20zł za aparat telefoniczny (kupiony do jednego numeru) miesięcznie. Rozmowy prócz stacjonarnych mam za darmo, tak samo smsy i dodatkowo 10gb internetu LTE w cenie.

Telefon służbowy mam w Plusie i tylko czekam aż umowa się skończy, aby zmienić sieć. Plus w rejonie Bolesławca (i nie tylko) ma przeogromne dziury w zasięgu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
8 lipca 2015r. o 16:45

PLAY :) 30zł - 100 min do wszystkich, sms-y nielimitowane, do play wszystko za darmo bez limitu i 1 giga neta gdzie jeżeli nie przeganasz (100 min, 1gb neta) to przechodzi ci na nastepny miesiac :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
8 lipca 2015r. o 16:45

PLAY :) 30zł - 100 min do wszystkich, sms-y nielimitowane, do play wszystko za darmo bez limitu i 1 giga neta gdzie jeżeli nie przeganasz (100 min, 1gb neta) to przechodzi ci na nastepny miesiac :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lipca 2015r. o 17:20
mam w orange od klikunastu lat, ale juz wystarczy....chcialem sie przeniesc do plusa, ale ten zasieg.....wielkie dziury...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~123 niezalogowany
8 lipca 2015r. o 19:18
~justi napisał(a): ja miałem tel w play dopóki nie przeprowadziłem się do dobrej. tam play ma cienki zasięg a w domu i na swoim ogrodzie w ogóle zasięgu nie miałem, akurat mi się kńczyła umowa i przeniosłem numer do orange i jest super zasięg i nieduży abonament za nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci


Niedawno rozmawiałem z obsługą z Playa.Powiedzieli mi,że zasięg w Bolcu oraz plus minus parę metrów za miastem jest dobry.Za miastem i w dalszych miejscowościach jest za słaby mimo wysokich masztów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13752
#bolecmen nieaktywny
8 lipca 2015r. o 20:00
~ napisał(a): mam w orange od klikunastu lat, ale juz wystarczy....chcialem sie przeniesc do plusa, ale ten zasieg.....wielkie dziury...

nie rób tego błędu miałem telefon w plusie żeby dzwonić (nie dodzwonić) sie do kontaktu biura obsługi z plus płacisz cos ok 4zł za minutę i za każdym razem po oczekiwaniu co najmiej 10 minut nikt nie odbiera!!! wyciąganie kasy od ludzi tragedia!!!!!!!!!! co przy innych sieciach jest kontakt darmowy !!!! zapamiętaj to co napisałem!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lipca 2015r. o 20:15
ja mam nju mobile za 2 zł mam sms i rozmowy oraz internet za frree rozmawiam cały dzień ze wszystkimi sieciami,zasięk super
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lipca 2015r. o 20:18
~lolek napisał(a): Ja mam mixplus za 50zl mc pobierane 35 zl automatycznie na nielimitowane połączenia i 5 zl na sms wiec caly mc dzwonie i sms mam juz za free moim zdaniem super oferta nieraz rozmawiam po pare dodzin dziennie i nie place za to nic wiec jestem zadowolony z plusa ale pewnie inne sieci mają podobne lub lepsze nawet oferty ;)


daj spokój miałem w plusie skończył mi się mix i zablokowali mi karte na stałe bez możliwości powrotu do numeru,nigdy więcej ta sieć, a zasięg to jakaś porażka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.