Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Straciła panowanie nad BMW
~Beata niezalogowany
13 lipca 2015r. o 15:19
~ napisał(a): A od kiedy Biedronka jest przy Podgórnej?


Też tak myślałam ale spojrzałam na mapę i faktycznie wychodzi że od krzyża do parku Waryńskiego to Podgórna, chyba kiedyś było inaczej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AGR niezalogowany
13 lipca 2015r. o 15:23
Rozumiem, że większości trolli wazne jest, ze to była beemka. I c.h. uj tym,że ktoś w rowie, inny potrącony. Jak czytam takie troglodyckie komentarze, to jestem za cenzurą w sieci drogie trolliki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~współczująca.. niezalogowany
13 lipca 2015r. o 15:44
Ludzie opamiętajcie się;troszkę współczucia !! ?? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lipca 2015r. o 15:51
BMW jest wspaniałą marka tylko nie kazdego stac aby takie auto utrzymac w dobrym stanie technicznym sam posiadam auto tej marki i jestem juz fanem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Agnes85 niezalogowany
13 lipca 2015r. o 15:59
~ napisał(a): A od kiedy Biedronka jest przy Podgórnej?


też się zastanawiam :D
biedronka o ile wiem jest przy Willowej :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lipca 2015r. o 16:09
Biedronka jest na komuny paryskiej baaranki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lipca 2015r. o 16:38
BMW to super auta, idealny układ jezdny więc tu jest problem. Jesli ktoś jest kiepskim kierowcą kupuje BMW bo ono pojedzie za niego, a kończy sie jak widać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Będziesz Miał Wygodę niezalogowany
13 lipca 2015r. o 19:46
Wiecie co to fakt jest dużo młodych kierowców którzy psują i pracują na taki wizerunek BMW ale nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka bo żal wam dupe ściska w fiacie czy matizie, każdy jeździ tym co lubi a jak wy lubicie toczyć się 30 km/h na godzinę bo skonczyliscie prace i juz macie wolne od myślenia a ta kobieta skończyła robote i poszła się cieszyć radością z jazdy:)

BMW radość z jazdy:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie