Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Straciła panowanie nad BMW
~Kierowca niezalogowany
13 lipca 2015r. o 23:57
Ja tylko skromnie na ten temat BMW Będziesz. MIAŁ .WYPADEK W KAZDEJ PLOTCE TROCHĘ PRAWDY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hqary niezalogowany
14 lipca 2015r. o 7:23
BMW-u to bardzo dobre auta z niewiadomych powodów upodobali je sobie wszelkiej maści przygłupy i dewianci drogowi a szkoda tak psuć wizerunek marki tegoż zacnego auta .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lipca 2015r. o 7:51
Gratuluję wyobraźni cisnąc na tym zakręcie.Praktycznie co niedzielę rano obok dużego drzewa na samym zakręcie można zaobserwować połamane elementy samochodów i ślady opon na trawie po gorączce sobotniej nocy...młodzież się bawi.Może i jechała z dozwoloną prędkością fakt padało więc było trochę ślisko ale chyba musi się trochę dokształcić...hamuje się przed zakrętem a nie na zakręcie do tego napęd na tył.I weź tu puść dziecko samo do szkoły to ci z chodnika je pozamiatają kierowcy z bombowca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~świadek zdażenia niezalogowany
14 lipca 2015r. o 9:59
haha ha, byłam świadkiem zdarzenia, padało, BMW jechało jak inne auta w kolumnie powoli poruszających się pojazdów ,max 45km/h ,kierującemu BMW wyskoczył pies dość duży,chcąc uniknąć uderzenia w psa ,kierowca gwałtownie szarpną kierownicą w lewo wprowadzając auto nieumyślnie w ruch obrotowy,auto obracając się zahaczyło przechodnia lusterkiem za ubranie w wyniku czego wywróciła się nie odnosząc większych obrażeń,po oględzinach przez ratowników udała się do domu ,BMW BEZ USZKODZEŃ ODJECHAŁO PO CZYNNOŚCIACH PROWADZONYCH PRZEZ SŁUŻBY, WIEC INFO NIEPRAWDZIWE,RACZEJ ZWYKLE BAJKI :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lipca 2015r. o 10:08
huku narobili bo to bmw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
14 lipca 2015r. o 10:39
~ napisał(a):
hemi napisał(a): Znam wiele osób co mają BMW i są to zwykli fani jak i tez prawdziwi pasjonaci.
Słomy w butach nie zauważyłem ;)

Nie raz można usłyszeć ,że najwiekszym problemem tej marki sa jej właściciele :(
Tak jak to było z Calibrą ,fajnym wozie o dobrych osiagach ,który miał pecha do "tuningowców" i teraz Calibra kojarzy się z wiocha :(

Sam BMW nie posiadam ,ale wiem,że to marka na poziomie więc nie wiem ,po co te przesmiewania trolli :(

Było mokro ,łuk, tył napęd moze było za szybko ,może opony juz niezbyt świeże ,lub pani nie ogarnięta w RWD i wyszło , dobrze ,że nic powaznego sie nie stało.

Hemi! I to Ty to piszesz? Potracono kobietę i odwieziono ja do szpitala! "nic powaznego"- chyba troche sie zapędziłeś


Nic poważnego w sensie ilości poszkodowanych, czy nawet zabitych ,lub zniszczń w mieniu.
Wiadomo,ze potracenie ,szczególnie dla potrąconej osoby to poważna sprawa

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bmw niezalogowany
14 lipca 2015r. o 21:13
~HA Ha Ha napisał(a): BMW powinno się wycofać z produkcji bo to Bardzo Wieśniacki Wóz. 90% Buraków ze słoma w butach to prowadzi.




Zlote mysli wiesniaka z matiza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BMW niezalogowany
14 lipca 2015r. o 21:16
jesli stac Cie na BMW ... jak raz kupisz , nie zmienisz na inna marke . Ci co maja wiedza o co chodzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza