Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Straciła panowanie nad BMW
~ niezalogowany
14 lipca 2015r. o 21:32
~BMW napisał(a): jesli stac Cie na BMW ... jak raz kupisz , nie zmienisz na inna marke . Ci co maja wiedza o co chodzi

Pochwal się swim. Pewnie masz. Napisz jaki model, ile lat, jaki przebieg i na końcu jak było rozbite. Widziałem takiego kozaczka w ostatnie upały, co ma i wie o co chodzi a auto na kołach zimowych. Ciekawe dlaczego przy 30 st. na zimowych jeździ? Jak myślicie?
p.s. miałem, jeździłem, teraz mam inną markę i wcale nie tęsknię za BMW. Dobre lecz jak dla mnie przereklamowane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hahaha niezalogowany
14 lipca 2015r. o 21:52
Ale Wy ludzie gadacie glupoty. Ja jezdze Oplem na zimowych i co boli Cie to?BMW czy inna marka nie ma różnicy. Bylam swiadkiem wypadku Golfa z Audi dawno temu i co powiem, ze ludzie z Audi nie umieja jeździc bo to kierowca tej marki spowodowal wypadek, smieszne haha mozna sie usmiac z prostackiego podejscia ludzi. Gratuluje ograniczonego umyslu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lipca 2015r. o 21:59
~hahaha napisał(a): Ale Wy ludzie gadacie glupoty. Ja jezdze Oplem na zimowych i co boli Cie to?BMW czy inna marka nie ma różnicy. Bylam swiadkiem wypadku Golfa z Audi dawno temu i co powiem, ze ludzie z Audi nie umieja jeździc bo to kierowca tej marki spowodowal wypadek, smieszne haha mozna sie usmiac z prostackiego podejscia ludzi. Gratuluje ograniczonego umyslu.

Nie masz się czym chwalić. Nie, nie boli, wręcz przeciwnie: wali mnie to na jakich kołach jeździsz. Sam sobie wystawiłeś opinie. Nie zrozumiałeś ironii a nie będę Ci tłumaczył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 lipca 2015r. o 9:56
Dziwi mnie fakt, że w każdym poscie, w którym mowa o wypadku z udziałem kierowcy wspomnianej marki, jest to wyszczególnione w ordynarny sposób. Idąc stereotypowym myśleniem to każdy kierowca Skody powinien być wariatem i dawcą narządów - patrząc na jazdę przedstawicieli handlowych, każdy kierowca Subaru nawet modelu forester to kierowca rajdowy. Można tu polemizować, ale warto spojrzeć na sprawę z obiektywnej strony. Kierowców BMW, którzy nie potrafią kontrolować pojazdu jest dużo, tak jak prowadzących innych marek, ale to chyba wina kształcenia i szkolenia kierowców w Polskiej rzeczywistości, a nie - konstruktorów marki...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2015r. o 10:14
~ napisał(a): muzg ci wycofali z produkcji. pozdrawiam kierowców przepieknej marki ze smigłem biało niebieskim


na prawdę? MUZG???
chyba niektóre marki uszkadzają mózg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pytanie niezalogowany
15 lipca 2015r. o 12:50
A ja mam pytanie z jakiego źródła ta Pani ma pieniądze na BMW, ta rodzina żyje z socjalów i datków różnych instytucji czyli czerpie z naszych podatków auta mają zawsze zarejestrowane na kogoś innego i doją urzędy tacy pasożyci społeczni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~WIEDZĄCY niezalogowany
15 lipca 2015r. o 15:44
~Agulec napisał(a): Jakie glupoty piszecie,az przykro a o potraconej kobiecie nic!ona ma rodzine i nic zlego nie zrobila idac chodnikiem na zakupy!!a teraz lezy w szpitalu i los o jej zdrowiu i zyciu wisi na wlosku,opamietajcie sie troche!!


Przeciez opuściła szpital po diagnostyce i opatrzeniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2015r. o 15:51
~hahaha napisał(a): Ja jezdze Oplem na zimowych i co boli Cie to?


Zimówki z kolcami? Kolce letnie czy też zimowe?
Tak tylko pytam - eksperta jako laik - z zazdrości.
Moim marzeniem było zawsze mieć Opel "na zimówkach" z letnimi kolcami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza