Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ponad 20 000zł za "Niedźwiedzie z Pirenejów"
~ niezalogowany
20 lipca 2015r. o 22:33
O kosztach pierwsze zaczęły mówić władze miasta. Że ich na gliniadę nie stać. Nie stać to trudno. Ale tu się okazuje że pieniądze jednak są. Tylko że nie dla Polaków. Twierdzisz że widziałaś tych zagranicznych artystów i Ci się podobali. Ja ich nie widziałem i jakoś mnie to nie boli. Widziałem jednak glinoludy i żałuję że ich w tym roku nie zobaczymy. Jak się buduje markę to się to robi wielotorowo. I jedno popycha drugie. Nasza władza jednak jest mądrzejsza i wie że ceramika się obroni i bez glinoludów.
Powiem krótko - zagraniczne pajace naszej ceramiki z pewnością do przodu nie popchną. A glinoludy? Sama sobie odpowiedz.
A co do kosztów. To z jednej strony mamy kilkuosobowy zespół, z drugiej zaś kilkaset osób. Jedno i drugie w porównywalnych kosztach.
Jest jeszcze jeden aspekt, który nasze władze mają w nosie. Glinoludy integrują lokalną społeczność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~&&&&& niezalogowany
20 lipca 2015r. o 22:54
Chyba lepiej taka kasę dać dla biednym dzieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lipca 2015r. o 22:59
~&&&&& napisał(a): Chyba lepiej taka kasę dać dla biednym dzieci

Oczywiście że lepiej. Tylko nie mów tego głośno bo nasza władza cały budżet odda dzieciom. Tylko z pewnością nie polskim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sabcia niezalogowany
20 lipca 2015r. o 23:48
Świeto Ceramiki bez gliniady to w ogole nieporozumienie co to komu przeszkadzalo ta parada to byla najlepsza atrakcja z calych 5 dniu atrakcji jakie zapewnilo nam miasto.Zespoly wystepujace to tez jakas lipa wezcie przyklad z agatowego Lata tam jest o wiele razy lepiej a u nas z roku na rok coraz gorzej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~arek niezalogowany
21 lipca 2015r. o 9:02
~sabcia napisał(a): Świeto Ceramiki bez gliniady to w ogole nieporozumienie co to komu przeszkadzalo ta parada to byla najlepsza atrakcja z calych 5 dniu atrakcji jakie zapewnilo nam miasto.Zespoly wystepujace to tez jakas lipa wezcie przyklad z agatowego Lata tam jest o wiele razy lepiej a u nas z roku na rok coraz gorzej


Bzdura!! Gliniada to była "atrakcja" poziomie babskich zapasów w kisielu. Zwykła, prymitywna chała. Dobrze że nareszcie zniknie z naszego miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2015r. o 9:38
Jaka najlepsza atrakcja ? Chyba lekko przesadzasz. Znam wiele osob, ktorym ta " atrakcja " sie nie podobala, byla obojetna. Nie kazdy jest jej zwolennikiem i ciezko to wam zrozumiec.
Na Kaolinie, co roku przez caly okres letni, odbywa sie " gliniada " ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2015r. o 10:00
~ napisał(a): O kosztach pierwsze zaczęły mówić władze miasta. Że ich na gliniadę nie stać. Nie stać to trudno. Ale tu się okazuje że pieniądze jednak są. Tylko że nie dla Polaków. Twierdzisz że widziałaś tych zagranicznych artystów i Ci się podobali. Ja ich nie widziałem i jakoś mnie to nie boli. Widziałem jednak glinoludy i żałuję że ich w tym roku nie zobaczymy. Jak się buduje markę to się to robi wielotorowo. I jedno popycha drugie. Nasza władza jednak jest mądrzejsza i wie że ceramika się obroni i bez glinoludów.
Powiem krótko - zagraniczne pajace naszej ceramiki z pewnością do przodu nie popchną. A glinoludy? Sama sobie odpowiedz.
A co do kosztów. To z jednej strony mamy kilkuosobowy zespół, z drugiej zaś kilkaset osób. Jedno i drugie w porównywalnych kosztach.
Jest jeszcze jeden aspekt, który nasze władze mają w nosie. Glinoludy integrują lokalną społeczność.

Dobrze napisane :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2015r. o 11:00
~arek napisał(a):
~sabcia napisał(a): Świeto Ceramiki bez gliniady to w ogole nieporozumienie co to komu przeszkadzalo ta parada to byla najlepsza atrakcja z calych 5 dniu atrakcji jakie zapewnilo nam miasto.Zespoly wystepujace to tez jakas lipa wezcie przyklad z agatowego Lata tam jest o wiele razy lepiej a u nas z roku na rok coraz gorzej


Bzdura!! Gliniada to była "atrakcja" poziomie babskich zapasów w kisielu. Zwykła, prymitywna chała. Dobrze że nareszcie zniknie z naszego miasta.


Chała akceptowana przez kilkaset osób. Ty raczej reprezentujesz klientelę festynowa, czyli browar i kiełbacha;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.