Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ponad 20 000zł za "Niedźwiedzie z Pirenejów"
~$$$$$ niezalogowany
21 lipca 2015r. o 22:05
J.e.b.a.c Bolesławiec Romawow glnolodkow i cały ten syf w koło są ważniejsze sprawy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Yaco niezalogowany
23 lipca 2015r. o 12:18
Jednym słowem TRAGEDIA. Jeszcze trochę i zamiast święta ceramiki będziemy robić karnawał jak w RIO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Yaco niezalogowany
23 lipca 2015r. o 12:22
Żeby tylko była ładna pogoda. Mam nadzieje, że te niedźwiedzie nie dojdą na baseny przy Jeleniogórskiej ;-) jak tak to wyjadę na Krępnicę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Yaco niezalogowany
23 lipca 2015r. o 12:22
Żeby tylko była ładna pogoda. Mam nadzieje, że te niedźwiedzie nie dojdą na baseny przy Jeleniogórskiej ;-) jak tak to wyjadę na Krępnicę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lipca 2015r. o 12:47
20 000 na 6 osób + nocleg plus jedzonko i ? co turyści z USA, Korei , Japonii pomyślą o BŚC? coś nadzwyczajnego, by wrócić z przyjaciółmi za rok? Bzdura. Parada Glinoludów to było zawsze wow!
Mogło być fajnie, a wyszło jak zwykle.
Szkoda , że Robert Biedroń nie zechciał zostać Prezydentem Bolesławca, byłaby szansa na rozwój miasta. A tak ... " to se ne wrati".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
[email protected] niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 14:09
Szkoda że nie widziałem NASZYCH RODZIMYCH GLINOLUDÓW!

To już będzie tradycją?! bez glinoludów?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
[email protected] niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 14:11
Szkoda że nie widziałem NASZYCH RODZIMYCH GLINOLUDÓW!

To już będzie tradycją?! bez glinoludów?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
[email protected] niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 14:11
Szkoda że nie widziałem NASZYCH RODZIMYCH GLINOLUDÓW!

To już będzie tradycją?! bez glinoludów?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.