Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji
~ niezalogowany
25 lipca 2015r. o 13:24
Niestety na żadne bezpieczeństwo policji nie mogłam liczyć, to niebezpieczeństwo na mnie, na moją rodzinę i sąsiadów sprowadzili !!! Jak najgorzej o nich myślę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2015r. o 14:33
~Agnes85 napisał(a):
Zgadzam się całkowicie...
Również uważam, że ten co poszedł za psa, nie widział u siebie innej perspektywy intelektualnej i również zarobkowej...a tak postoi z zuszarą za krzakiem, wlepi dziennie ze 20 mandatów i maczo z niego :P niech tylko nie narzekają że za mało zarabiają i konieczna 13 wypłata- cikawe za co?! 2000zł i stój ja k....wa przy drodze :D


"... nie widział u siebie innej perspektywy intelektualnej i również zarobkowej ..."
"... z zuszarą ..."
"... cikawe za co?"



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~egon388 niezalogowany
25 lipca 2015r. o 15:39
jak zwykle najlepsze wypowiedzi to CNC i Majętny Smerf -brawo dla gamoni za całokształt ........brak słów na ciągłe narzekanie i biadolenie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2015r. o 19:52
~egon388 napisał(a): jak zwykle najlepsze wypowiedzi to CNC i Majętny Smerf -brawo dla gamoni za całokształt ........brak słów na ciągłe narzekanie i biadolenie .


Nawet psy ich nie lubią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
25 lipca 2015r. o 20:53
:) a ja współczuje paniom policjantkom bo muszą stać umundurowane z suszarką a ostatnio takie upały ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BOSFOR niezalogowany
25 lipca 2015r. o 21:55
Czy na tym forum wypowiadają się sami idioci,nierozumiejący,że gdyby policji nie było,to jeden z drugim bał by się wyjść na ulicę?Bo miał by gębę obitą,tylek skopany ,kasę zabraną?Wiecie jak pracuje policja np. w Turcji czy Stanach Zjednoczonych?Byłem ,widziałem,nie patyczkują się,jak ktoś podskoczy.Leją czym popadnie,nawet rękojeścią od pistoletu.Więc opanujcie się wieszający psy na policji,jest od przestrzegania prawa i do obrony obywateli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lipca 2015r. o 14:43
~BOSFOR napisał(a): Czy na tym forum wypowiadają się sami idioci,nierozumiejący,że gdyby policji nie było,to jeden z drugim bał by się wyjść na ulicę?Bo miał by gębę obitą,tylek skopany ,kasę zabraną?Wiecie jak pracuje policja np. w Turcji czy Stanach Zjednoczonych?Byłem ,widziałem,nie patyczkują się,jak ktoś podskoczy.Leją czym popadnie,nawet rękojeścią od pistoletu.Więc opanujcie się wieszający psy na policji,jest od przestrzegania prawa i do obrony obywateli.


Haha :D Wzruszyła mnie ta utopijna wizja :D Nie myślałem nad rozpoczęciem przygody filmowca amatora? :D

Jak widzę tych pachołków w mundurach to mnie zawsze śmiech ogarnia :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lipca 2015r. o 15:46
Ci, co byli w Irlandii, tęsknią za taką właśnie policją. Polacy ich prawie ubóstwiają. Policja irlandzka przede wszystkim nie szkodzi obywatelom swoim jak i innym narodom, którzy akurat u nich przebywają. Pomoc od nich można uzyskać zawsze. Nigdy nie polują na ofiary. Nie wlepiają mandaty za byle co, ani prawie w ogóle ich nie ma. W Polsce, a szczególnie w Bolesławcu jest dokładnie odwrotnie. Jak rozmawiamy (z przymusu przecież, a nie z własnej woli) z bolesławieckim policjantem, to mamy wrażenie, jakby chciał zaraz wyciągnąć broń i nas zastrzelić, chociaż czasy wojny dawno już się skończyły. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, aby bolesławiecki policjant rozmawiał, natomiast zawsze ton podwyższony, okazywanie wyższości, a my traktowani jesteśmy jak podludzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.