Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji
~X niezalogowany
26 lipca 2015r. o 17:24
~ napisał(a):
~BOSFOR napisał(a): Czy na tym forum wypowiadają się sami idioci,nierozumiejący,że gdyby policji nie było,to jeden z drugim bał by się wyjść na ulicę?Bo miał by gębę obitą,tylek skopany ,kasę zabraną?Wiecie jak pracuje policja np. w Turcji czy Stanach Zjednoczonych?Byłem ,widziałem,nie patyczkują się,jak ktoś podskoczy.Leją czym popadnie,nawet rękojeścią od pistoletu.Więc opanujcie się wieszający psy na policji,jest od przestrzegania prawa i do obrony obywateli.


Haha :D Wzruszyła mnie ta utopijna wizja :D Nie myślałem nad rozpoczęciem przygody filmowca amatora? :D

Jak widzę tych pachołków w mundurach to mnie zawsze śmiech ogarnia :D
No to znalazł się chojrak,jak daleko.Tylko jak coś wywinie i stanie oko w oko z policjantem,to robi się malutki,buta znika,skamle jak szczeniak.Kto nie wchodzi w konflikt z prawem,żadna policja nikogo nie prześladuje.W żadnym demokratycznym kraju,znam to z podróży .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SHADOW niezalogowany
27 lipca 2015r. o 11:08
ALE BIADOLICIE,NARZEKACIE...PRZECIEŻ POLICJA JEST BARDZO POTRZEBNA-BO KTO OBRONI TWOJĄ SZANOWNĄ D... JAK NIE ONI?SIEDZIEĆ PRZED EKRANEM I OBRAŻAĆ POTRAFI KAŻDY A WPROST TO SIĘ NIE ODEZWIE?JA ICH PODZIWIAM I LUBIĘ-TO NAPRAWDĘ FAJNI LUDZIE!POZDRAWIAM I GRATULUJĘ AWANSU!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2015r. o 19:39
~ napisał(a): Ci, co byli w Irlandii, tęsknią za taką właśnie policją. Polacy ich prawie ubóstwiają. Policja irlandzka przede wszystkim nie szkodzi obywatelom swoim jak i innym narodom, którzy akurat u nich przebywają. Pomoc od nich można uzyskać zawsze. Nigdy nie polują na ofiary. Nie wlepiają mandaty za byle co, ani prawie w ogóle ich nie ma. W Polsce, a szczególnie w Bolesławcu jest dokładnie odwrotnie. Jak rozmawiamy (z przymusu przecież, a nie z własnej woli) z bolesławieckim policjantem, to mamy wrażenie, jakby chciał zaraz wyciągnąć broń i nas zastrzelić, chociaż czasy wojny dawno już się skończyły. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, aby bolesławiecki policjant rozmawiał, natomiast zawsze ton podwyższony, okazywanie wyższości, a my traktowani jesteśmy jak podludzie.


dokładnie - 100 procent prawdy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2015r. o 19:43
~X napisał(a):
~ napisał(a):
~BOSFOR napisał(a): Czy na tym forum wypowiadają się sami idioci,nierozumiejący,że gdyby policji nie było,to jeden z drugim bał by się wyjść na ulicę?Bo miał by gębę obitą,tylek skopany ,kasę zabraną?Wiecie jak pracuje policja np. w Turcji czy Stanach Zjednoczonych?Byłem ,widziałem,nie patyczkują się,jak ktoś podskoczy.Leją czym popadnie,nawet rękojeścią od pistoletu.Więc opanujcie się wieszający psy na policji,jest od przestrzegania prawa i do obrony obywateli.


Haha :D Wzruszyła mnie ta utopijna wizja :D Nie myślałem nad rozpoczęciem przygody filmowca amatora? :D

Jak widzę tych pachołków w mundurach to mnie zawsze śmiech ogarnia :D
No to znalazł się chojrak,jak daleko.Tylko jak coś wywinie i stanie oko w oko z policjantem,to robi się malutki,buta znika,skamle jak szczeniak.Kto nie wchodzi w konflikt z prawem,żadna policja nikogo nie prześladuje.W żadnym demokratycznym kraju,znam to z podróży .


Twoje podróże kończą się pod osiedlową żabką?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2015r. o 21:26
Owszem, była zbiórka. Na Zgorzeleckiej zbierali po stówce i lepiej od tych co przekroczyli prędkość. Ale żeby to była szczególnie uroczysta zbiórka to bym nie powiedział. Ja w każdym bądź razie ani kwiatów nie dostałem ani orkiestry nie słyszałem :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2015r. o 21:39
~ napisał(a):
~X napisał(a):
~ napisał(a):
~BOSFOR napisał(a): Czy na tym forum wypowiadają się sami idioci,nierozumiejący,że gdyby policji nie było,to jeden z drugim bał by się wyjść na ulicę?Bo miał by gębę obitą,tylek skopany ,kasę zabraną?Wiecie jak pracuje policja np. w Turcji czy Stanach Zjednoczonych?Byłem ,widziałem,nie patyczkują się,jak ktoś podskoczy.Leją czym popadnie,nawet rękojeścią od pistoletu.Więc opanujcie się wieszający psy na policji,jest od przestrzegania prawa i do obrony obywateli.


Haha :D Wzruszyła mnie ta utopijna wizja :D Nie myślałem nad rozpoczęciem przygody filmowca amatora? :D

Jak widzę tych pachołków w mundurach to mnie zawsze śmiech ogarnia :D
No to znalazł się chojrak,jak daleko.Tylko jak coś wywinie i stanie oko w oko z policjantem,to robi się malutki,buta znika,skamle jak szczeniak.Kto nie wchodzi w konflikt z prawem,żadna policja nikogo nie prześladuje.W żadnym demokratycznym kraju,znam to z podróży .


Twoje podróże kończą się pod osiedlową żabką?
Zdziwiłbyś się,w życiu nie będziesz,gdzie bywałem ja.Ale co tu z Tobą dyskutować,widać,że jesteś gimbus.Taki,jak napisałem wcześniej:chojrak na odległość,co robi w gacie przy konfrontacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rasowy glina niezalogowany
28 lipca 2015r. o 21:48
CNC napisał(a):
~ napisał(a):
CNC napisał(a): Droga policjo ...

Pracujesz na strefie i mówisz o braku perspektyw w Policji? Ha ha Ile tam zarabiasz 1400zł?


... Tobie sie nie udało i jesteś Pałą ...
Wolę być tą "pałą" i móc już odejść na emeryturkę wielkości twojej pensji, a ty pracuj na razie do 67 lat. Na razie bo ten wiek zanim go dożyjesz jeszcze pewnie się zmieni :D Tak więc pracuj na tej swojej strefie do ... końca życia :D a nas nazywaj sobie pałami czy jak tam wolisz zazdrośniku :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~1 niezalogowany
28 lipca 2015r. o 21:58
Rasowy - ja to nazywam najstarszym zawodem świata. Policjant jest potrzebny i to jest pewnik a nie taki, który czeka EMki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.