Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Naklejki - Twoja przygoda z polską przygodą

~Ania niezalogowany
28 lipca 2015r. o 19:17
W związku z tym, że promocja w carrefourze się już skończyła i nie mam okazji zdobyć brakujących naklejek do albumu Twoja przygoda z polską przygodą. Mam takie pytanko. Może ktoś ma na wymianę naklejki (wiadomo, że każdemu cześć się powtarza)?
Brakuje mi naklejek nr 20, 22, 89.
Sama mam masę naklejek, które mogę oddać komuś kto zbiera. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
28 lipca 2015r. o 22:48
Z polską przyrodą :) moja còrka ma te naklejki za to jej brakuje numer 16 tylko, że dziś byłam w Bolesławcu i nie wiem kiedy znowu będę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3306
#Anonim3306 nieaktywny
28 lipca 2015r. o 22:55
lia napisał(a): ... dziś byłam w Bolesławcu i nie wiem kiedy znowu będę


Nie śpiesz się ;) tyle spokoju :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
28 lipca 2015r. o 23:14
VECTOR napisał(a):
lia napisał(a): ... dziś byłam w Bolesławcu i nie wiem kiedy znowu będę


Nie śpiesz się ;) tyle spokoju :D

Pffff chamstwo w państwie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gonia niezalogowany
29 lipca 2015r. o 22:28
mam nr 22 i 89
mi brakuje 15 34 30 153
pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3306
#Anonim3306 nieaktywny
29 lipca 2015r. o 22:31
lia napisał(a):
VECTOR napisał(a):
lia napisał(a): ... dziś byłam w Bolesławcu i nie wiem kiedy znowu będę


Nie śpiesz się ;) tyle spokoju :D

Pffff chamstwo w państwie


To ja też pffffff ;) :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gonia niezalogowany
29 lipca 2015r. o 22:52
nie szkoda Wam czasu na pisanie tych bzdur "pisać żeby pisać" nudzicie się przed kompami? nudne życie?
nie masz naklejek nie pisz, masz przyłącz się jak człowiek do postów...proste - czy może zbyt skomplikowane?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3306
#Anonim3306 nieaktywny
29 lipca 2015r. o 22:57
~gonia napisał(a): nie szkoda Wam czasu na pisanie tych bzdur "pisać żeby pisać" nudzicie się przed kompami? nudne życie?
nie masz naklejek nie pisz, masz przyłącz się jak człowiek do postów...proste - czy może zbyt skomplikowane?


Wybacz nie wiedziałem że te naklejki to tak bardzo ważny problem ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.