Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Naklejki - Twoja przygoda z polską przygodą

~ niezalogowany
29 lipca 2015r. o 23:06
VECTOR napisał(a):
~gonia napisał(a): nie szkoda Wam czasu na pisanie tych bzdur "pisać żeby pisać" nudzicie się przed kompami? nudne życie?
nie masz naklejek nie pisz, masz przyłącz się jak człowiek do postów...proste - czy może zbyt skomplikowane?


Wybacz nie wiedziałem że te naklejki to tak bardzo ważny problem ;)


ach nie wiedziałam, że można tu pisać tylko o ważnych problemach.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3306
#Anonim3306 nieaktywny
29 lipca 2015r. o 23:12
~ napisał(a):
VECTOR napisał(a):
~gonia napisał(a): nie szkoda Wam czasu na pisanie tych bzdur "pisać żeby pisać" nudzicie się przed kompami? nudne życie?
nie masz naklejek nie pisz, masz przyłącz się jak człowiek do postów...proste - czy może zbyt skomplikowane?


Wybacz nie wiedziałem że te naklejki to tak bardzo ważny problem ;)


ach nie wiedziałam, że można tu pisać tylko o ważnych problemach.....


Przecież przeprosiłem ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
30 lipca 2015r. o 9:08
~gonia napisał(a): nie szkoda Wam czasu na pisanie tych bzdur "pisać żeby pisać" nudzicie się przed kompami? nudne życie?
nie masz naklejek nie pisz, masz przyłącz się jak człowiek do postów...proste - czy może zbyt skomplikowane?

Nie spinaj się tak, bo Ci żyłka pęknie :) Czasem też trzeba pożartować no chyba, że Ty nie wiesz co to znaczy. Idąc Twoim tokiem rozumowania czy aż tak się nudzisz, że zbierasz naklejki nie szkoda Ci na to czasu, czy może masz tak nudne życie, że musisz je wypełnić zbieraniem naklejek? Nie musisz odpowiadać :) i myślę, że to nie jest strata czasu popisać czasem nawet o ''pierdołach'' gdybym zajmowała się tylko poważnymi rzeczami już dawno bym zwariowała :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 lipca 2015r. o 9:37
lia napisał(a):
~gonia napisał(a): nie szkoda Wam czasu na pisanie tych bzdur "pisać żeby pisać" nudzicie się przed kompami? nudne życie?
nie masz naklejek nie pisz, masz przyłącz się jak człowiek do postów...proste - czy może zbyt skomplikowane?

Nie spinaj się tak, bo Ci żyłka pęknie :) Czasem też trzeba pożartować no chyba, że Ty nie wiesz co to znaczy. Idąc Twoim tokiem rozumowania czy aż tak się nudzisz, że zbierasz naklejki nie szkoda Ci na to czasu, czy może masz tak nudne życie, że musisz je wypełnić zbieraniem naklejek? Nie musisz odpowiadać :) i myślę, że to nie jest strata czasu popisać czasem nawet o ''pierdołach'' gdybym zajmowała się tylko poważnymi rzeczami już dawno bym zwariowała :D
Wszystko ok tylko czemu "przygoda z przygodą"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
30 lipca 2015r. o 9:44
Założycielka tematu najwidoczniej się pomyliła, powinno być ''Twoja przygoda z polską przyrodą'' :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 lipca 2015r. o 15:01
lia napisał(a):
~gonia napisał(a): nie szkoda Wam czasu na pisanie tych bzdur "pisać żeby pisać" nudzicie się przed kompami? nudne życie?
nie masz naklejek nie pisz, masz przyłącz się jak człowiek do postów...proste - czy może zbyt skomplikowane?

Nie spinaj się tak, bo Ci żyłka pęknie :) Czasem też trzeba pożartować no chyba, że Ty nie wiesz co to znaczy. Idąc Twoim tokiem rozumowania czy aż tak się nudzisz, że zbierasz naklejki nie szkoda Ci na to czasu, czy może masz tak nudne życie, że musisz je wypełnić zbieraniem naklejek? Nie musisz odpowiadać :) i myślę, że to nie jest strata czasu popisać czasem nawet o ''pierdołach'' gdybym zajmowała się tylko poważnymi rzeczami już dawno bym zwariowała :D
widać,że nie masz dziecka......kiepsko kiepsko, ten wpis nie wymaga komentarza, ponieważ brak słów....szukasz postów różnej treści sfrustrowana życiem osobo żeby tu i ówdzie pokłapać....po co pisać jeśli temat naklejek nie wpisuje się w Twoją estetykę...ewidentnie szukasz pola do bezpłodnej dyskusji. Czego w takim razie szukasz akurat w tym temacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gonia niezalogowany
30 lipca 2015r. o 15:05
~ napisał(a):
lia napisał(a):
~gonia napisał(a): nie szkoda Wam czasu na pisanie tych bzdur "pisać żeby pisać" nudzicie się przed kompami? nudne życie?
nie masz naklejek nie pisz, masz przyłącz się jak człowiek do postów...proste - czy może zbyt skomplikowane?

Nie spinaj się tak, bo Ci żyłka pęknie :) Czasem też trzeba pożartować no chyba, że Ty nie wiesz co to znaczy. Idąc Twoim tokiem rozumowania czy aż tak się nudzisz, że zbierasz naklejki nie szkoda Ci na to czasu, czy może masz tak nudne życie, że musisz je wypełnić zbieraniem naklejek? Nie musisz odpowiadać :) i myślę, że to nie jest strata czasu popisać czasem nawet o ''pierdołach'' gdybym zajmowała się tylko poważnymi rzeczami już dawno bym zwariowała :D wolę rozmawiać z ludźmi w realu a nie w żyłować się kompie, buszować po tematach, które mnie nie interesują tylko po to żeby w "komputrze" zaznaczyć swoje istnienie...smutne...bzdurny temat a tak podsyca takich jak Ty.....
Wszystko ok tylko czemu "przygoda z przygodą"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 lipca 2015r. o 15:07
~gonia napisał(a):
~ napisał(a):
lia napisał(a):
~gonia napisał(a): nie szkoda Wam czasu na pisanie tych bzdur "pisać żeby pisać" nudzicie się przed kompami? nudne życie?
nie masz naklejek nie pisz, masz przyłącz się jak człowiek do postów...proste - czy może zbyt skomplikowane?

Nie spinaj się tak, bo Ci żyłka pęknie :) Czasem też trzeba pożartować no chyba, że Ty nie wiesz co to znaczy. Idąc Twoim tokiem rozumowania czy aż tak się nudzisz, że zbierasz naklejki nie szkoda Ci na to czasu, czy może masz tak nudne życie, że musisz je wypełnić zbieraniem naklejek? Nie musisz odpowiadać :) i myślę, że to nie jest strata czasu popisać czasem nawet o ''pierdołach'' gdybym zajmowała się tylko poważnymi rzeczami już dawno bym zwariowała :D wolę rozmawiać z ludźmi w realu a nie w żyłować się kompie, buszować po tematach, które mnie nie interesują tylko po to żeby w "komputrze" zaznaczyć swoje istnienie...smutne...bzdurny temat a tak podsyca takich jak Ty.....
wolę rozmawiać z ludźmi w realu a nie w żyłować się kompie, buszować po tematach, które mnie nie interesują tylko po to żeby w "komputrze" zaznaczyć swoje istnienie...smutne...bzdurny temat a tak podsyca takich jak Ty..... Wszystko ok tylko czemu "przygoda z przygodą"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.