Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jaki namiot

~wczasowicz niezalogowany
30 lipca 2015r. o 16:29
Oczywiście, że mam na myśli porządne kempingi ;) A chodzi mi o to, żeby w razie niepogody nie cisnąć się jak śledzie :) Niestety, z wiekiem ciasnota zaczęła mi przeszkadzać ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 lipca 2015r. o 21:03
http://www.decathlon.pl/namiot-rodzinny-t-52-id_8330635.html

Polecam. Kupiliśmy, dwa tygodnie mieszkaliśmy we 4 osoby (2 dorosłe i dzieci 14 i 7 lat). Polecam. Duży, przestronny i naprawdę wygodny. Wykonanie bardzo dobre i fajnie pomyślany. Pamiętaj, żeby zawsze kupić namiot przynajmniej o jedną osobę większy niż planujesz w nim "mieszkać". Miejsca zajmuje około 8x7m (wszystko , łącznie z linkami). Fajna sprawa, że linek bocznych nie trzeba rozwijać (oczywiście w bezwietrzną pogodę). Utrzymuje się tylko na stelażu. Naprawdę polecam. Nie wiem czy jest drogi czy nie, dla nas spoko. Tym bardziej że kupując go, dziewczyna w sklepie zaproponowała raty. Koszt rat to 0. Dali jakąś kartę kredytową za którą trzeba było zapłacić 25 zł lecz Decathlon oddał 25 zł w talonie na zakupy, więc wzięliśmy na raty. Polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wczasowicz niezalogowany
31 lipca 2015r. o 8:48
Dziękuję za podpowiedzi i sugestie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~b niezalogowany
31 lipca 2015r. o 19:24
Namiot juz kupiony ?? Bo tak na prawde najlepsza jest przyczepa :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 lipca 2015r. o 19:39
~b napisał(a): Namiot juz kupiony ?? Bo tak na prawde najlepsza jest przyczepa :)

Dla kogo najlepsza? Dla każdego? Dla mnie nie! Proszę nie mówić "najlepsza". Można powiedzieć "dla mnie najlepsza jest przyczepa". Nie wyobrażam ciągnąć takiego grzmota np. do Cro czy do Albanii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~b niezalogowany
31 lipca 2015r. o 19:52
Ktoś tu chce zostać Królem Albanii ?? Jego sprawa. Nieraz widziałem wychodząc z przyczepy jak namiotowcy pływali po polu lub na szybko pakowali co ważniejsze rzeczy do aut. Więc przyczepa jest lepsza a namiot fajniejszy. I koniec Królu Albanii. Chyba, że jedziemy motocyklem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 lipca 2015r. o 20:19
~b napisał(a): Ktoś tu chce zostać Królem Albanii ?? Jego sprawa. Nieraz widziałem wychodząc z przyczepy jak namiotowcy pływali po polu lub na szybko pakowali co ważniejsze rzeczy do aut. Więc przyczepa jest lepsza a namiot fajniejszy. I koniec Królu Albanii. Chyba, że jedziemy motocyklem.

A dlaczego jak ktoś chce jechać do Albanii, nazywasz go Królem Albanii? I dlaczego od razu che zostać Królem Albanii? Jak bywam czasami we Francji, to znaczy że chcę zostać np. Francuzem? Czy znaczy to że chcę poznać świat? Jakoś Twojego toku pojmowania nie rozumiem. Czy to po prostu zwykły hejt? Temat jest o namiocie więc wypowiadają się zwolennicy namiotów. Jak ktoś założy temat, np. co lepsze: namiot czy przyczepa to może wypowiadaj się na temat wyższości przyczepy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wczasowicz niezalogowany
31 lipca 2015r. o 21:52
~b napisał(a): Namiot juz kupiony ?? Bo tak na prawde najlepsza jest przyczepa :)


No ba :) O tym to ja wiem !! Ale namiot "trochę" tańszy. Za w miarę fajną przyczepkę trzeba dać ok. 6-7 tys. A na porządny namiot wystarczy ok. 1,5 tys. Różnica jest ;) A namiot jeszcze nie kupiony. Czekam na posezonowe promocje :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo