Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Rzeczypospolita Złodziejska

~ niezalogowany
1 sierpnia 2015r. o 21:44
a niektórzy się cieszą że mają pracę (o płacy nie wspomnę )Panie m ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 sierpnia 2015r. o 21:46
Amen .

Od kilku lat o tym mówię. Nowoczesne obozy koncentracyjne w Wałbrzychu i Wykrotach. Nie ma w prawdzie Niemców z psami , i drutu kolczastego pod napięciem . Nie ma eugeniki i innych eksperymentów " medycznych", ale idea pozostała :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 sierpnia 2015r. o 22:00
Eugeniki nie, ale doświadczenia na temat wytrzymałości psychicznej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 sierpnia 2015r. o 23:47
Pannazdzieckiem napisał(a): Amen .

Od kilku lat o tym mówię. Nowoczesne obozy koncentracyjne w Wałbrzychu i Wykrotach. Nie ma w prawdzie Niemców z psami , i drutu kolczastego pod napięciem . Nie ma eugeniki i innych eksperymentów " medycznych", ale idea pozostała :)

Dobranoc :)


Weź nie bluźnij. Wiesz, ile kosztuje pies ?? A Polak zawsze z pięć razy tańszy od Niemca ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tchórz niezalogowany
2 sierpnia 2015r. o 7:52
PanM napisał(a):
~PO napisał(a): Panie M czy mógł by pan powiedzieć ile odprowadza podatku rocznie do fiskusa.


Chętnie udzielił bym informacji mimo że pytający to następny Tchórz .

Niestety nie prowadzę ewidencji i nie mam wiedzy w tym temacie.
Jednak aby zaspokoi choć częściowo ciekawość tak jak każdy Polak płacę podatki.Są one we wszystkim co związane jest z jakimkolwiek ruchem finansowym.
W każdym towarze , w każdej usłudze , w każdej opłacie .
Do tego akcyzy w paliwie , gazie , opłaty za usługi medyczne , oraz wiele innych.
Niestety ze względu że jestem niepalący nie mogę zasilać budżetu w tym
sektorze i jest mi z tego powodu bardzo przykro.
No ale każdy kij ma dwa końce -- nigdy nie pobierałem żadnych pieniędzy od skarbu państwa.
Jestem po 60 tce i nikogo nie interesuje czy mam za co żyć , płacić za wizyty lekarskie , opłaty .
Nie narzekam czego i ciekawskiemu Tchórzowi życzę.


BOHATERZE bolesławiecki, kiedy ty pracujesz i odprowadzasz podatki jak ty ciągle siedzisz przy kompie i wypisujesz te bzdury.Jeszcze jeden tchórz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do gupka niezalogowany
2 sierpnia 2015r. o 8:40
w polsce każdy buli na każdym kroku.Nie ma opcji aby nie bulić .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gupek niezalogowany
2 sierpnia 2015r. o 8:48
~do gupka napisał(a): w polsce każdy buli na każdym kroku.Nie ma opcji aby nie bulić .

Najwięcej bulą takie głupki jak ty ,nic nie robią tylko szczekają w internecie .Apropos głupek to ciebie zrobił .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
2 sierpnia 2015r. o 10:18
W każdym temacie gdzie poruszana jest problematyka na styku Obywatele - administracja państwa i samorządy natychmiast pojawiają się tzw " OBROŃCY URZĘDNICZEJ CZCI " --
Kim są ? --
Nie ulega najmniejszej wątpliwości że to ludzie żyjący z budżetowej pensji.
Kto o zdrowych zmysłach bronił by czegoś tak potwornie sknoconego ?

nie będę pisał o szczegółach powtórzę jeden jedyny argument ;

25 lat rządów i bilion długu .

Czy ktokolwiek z anonimowych krytykantów robi tak we własnym domu ?
Czy kupuje na kredyt samochody , wycieczki meble a jego dzieci chodzą boso ?

W życiu nie można zrobić sobie przerwy na lepsze czasy .Nie można zatrzymać opłat i nie można przestać jeść.
Choroby niestety też nie chcą czekać .

Czy to wina obywateli ?
Kto i na co wydał ten bilion ?

Zobacz sobie zacietrzewiony i d i o t o ilu ludzi tu na portalu wręcz błaga o pomoc aby ratować swoje dzieci .
Czy choć raz Pan Prezydent lub Pan Starosta .Rada Miasta lub Rada Starostwa pochyliły się nad problemami tych ludzi ?

Ty mi nie zaglądaj do kieszeni bo ja żyje za swoje - chcesz wiedziEć jak jest -- ZACZNIJ OD SIEBIE.[img=1438503507_wtiit5q.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.