Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Zgubiłem dowód osobisty. Komu to zgłosić

~ niezalogowany
6 sierpnia 2015r. o 13:04
~szef wszystkich szefów napisał(a):
~ napisał(a):
A chociażby po to, że jeżeli ktoś kto skradł/znalazł ten dowód popełni jakieś przestępstwo i posłuży się tym dowodem, lub podrzuci go na miejscu przestępstwa, to właściciel tego dowodu będzie miał alibi. Później policja może mu nie uwierzyć że zgubił.
Przestań oglądać te seriale :> zagubienie zgłasza się w urzędzie składając stosowny wniosek. Poza tym dokument zastrzegamy w banku. Nie zgłaszamy zagubienia na Policji bo nikt od nas żadnego zawiadomienia o zagubieniu nie przyjmie!! Dotarło w końcu ??


Nie badz taki madrala i prawnik od siedmiu bolesci. Moj maz kilka lat temu zgubil dowod. W tym samym dniu zglosil na policje. Oczywiscie, ze nie szukali, bo znawco, nie o to tu chodzi. Wyobraz sobie ze na ten dowod ktos sobie auto wypozyczyl, cyfre wzial, ktedycik maly. Po jakims czasie przychodzily wezwania do zaplaty. I wlasnie zgloszenie na policji bylo dowowdem na to, ze to nie maz sobie tak zaszalal. Dodtarlo czy nadal masz problem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tesla niezalogowany
7 sierpnia 2015r. o 6:44
Ojej .To rzeczywiście trzeba tam płacić. Zwracam honor. Czemu zresztą mnie to nie dziwi,że obecnie nawet za takie pieniadze banki pobierają kasę? :P

Co do policji to oczywiście,że trzeba zgłosić. po tym jak zgłosi się to do banku. Kiedys zgubiłam dowód i poszłam na policję. Po tym pan policjant mi powiedział.ze jakbym znalazła to żebym nie używała tego dowodu zanim im tego nie zgłoszę bo jeszcze będą sama miała problemy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~szef wszystkich szefów niezalogowany
7 sierpnia 2015r. o 7:49
~ napisał(a):
Nie badz taki madrala i prawnik od siedmiu bolesci. Moj maz kilka lat temu zgubil dowod. W tym samym dniu zglosil na policje. Oczywiscie, ze nie szukali, bo znawco, nie o to tu chodzi. Wyobraz sobie ze na ten dowod ktos sobie auto wypozyczyl, cyfre wzial, ktedycik maly. Po jakims czasie przychodzily wezwania do zaplaty. I wlasnie zgloszenie na policji bylo dowowdem na to, ze to nie maz sobie tak zaszalal. Dodtarlo czy nadal masz problem ?
Niemądra kobieto nie jestem mądralą tylko po raz kolejny stwierdzam : ZAGUBIENIA NIE ZGŁASZAMY NA POLICJI ! Nikt żadnego zawiadomienia o zagubieniu od nas nie przyjmie i czy się to podoba czy nie. Zgłoszenie przyjmuje się gdy dochodzi do czynu zabronionego !! Nie spieraj się kobiecinko i schowaj lepiej w cieniu bo to słońce szkodzi :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~szef wszystkich szefów niezalogowany
7 sierpnia 2015r. o 7:54
~echo napisał(a):
~tesla napisał(a): A czy to nie jest tak,że w banku zgłasza się to za darmo? Sama zgłaszałam ostatnio zaginięcie dowodu w mbanku to nic nie musiałam za to płacić... Oni mają chyba obowiązek za darmo to przyjąć.


A właśnie,że nie. Tutaj masz listę banków, które pobierają oplaty.
...

Przestań, zgłaszałem w pko jakieś 2 miesiące temu i nic nie płaciłem, później odwoływałem bo dowód się odnalazł i też free
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cerek niezalogowany
5 kwietnia 2016r. o 7:03
Ja mam taką samą sytuację ;/ gdzie to zgłosić? Do wonga gdzie brałem ostatnio pozyczkę ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimowy niezalogowany
5 kwietnia 2016r. o 13:23
Zglos na policji bo oszusci biora kredyty na czyjes kredyty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimowy niezalogowany
5 kwietnia 2016r. o 13:24
Zglos na policji bo oszusci biora kredyty na czyjes kredyty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a bede niezalogowany
5 kwietnia 2016r. o 22:15
Dokumenty jesli zaginely to zglaszamy organom wydajacym... Na komendzie nie zglaszamy w formie zawiadomienia bo to nie czyn zabroniony choc nie jest to zadnym bledem i policjant sporzadza notatke urzedowa ze zgloszenia zagubienia. Tak mi to ktos wytlumaczyl kiedys
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.