Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pięć osób rannych w wypadku
~ niezalogowany
10 sierpnia 2015r. o 18:05
~Monika O napisał(a): Przepraszam bardzo. Uczystniczylam w tym wypadku wiec łaskawie proszę nie gadać jak większość nic nie wie! To nie jest wina naszego kierowcy. Powiem tak auto które nam zajechalo drogę i uciekło z miejsca zdarzenie... Życzę powodzenia. A co do informacji wszyscy żyją dziecku nic nie jest. Jedna osoba będzie operowana na kręgosłup i więcej nie będę pisać. M.O


kogo to interesuje... jak rzeczywiscie było tam jakies punto to kierowce i tak kiedys ziema pochlonie za takie kuta...siarstwo. co tu wiecej gadac karma wraca a kierowca lepiej niech sie sam zglosi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zenek z dewoo niezalogowany
10 sierpnia 2015r. o 18:27
ja byłem świadkiem tej brawury Maciek z KLANU jechał tym "ciemno czerwonym punto" i ścigał się z tą kobietą i nagle wyskoczył KANGUR na drogę mnie też to zdziwiło Kangur w Pasterniku? ta kobieta chciała go potrącić ale ten dzielny "punto" uratował zwierzaczka to był BOCHATER a poza tym ci jarali trawę(marycha) i myśleli ze jadą jakąś sportową bryką typu dewoo tico tico
ps. pozdrowienia dla księdza rydzyka i tv trwamjavascript:emoticon(':D')
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13059
bajo4
10 sierpnia 2015r. o 19:09
Ja pitole !! !! Ale z Was buraki. Normalnie szkoda słów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 sierpnia 2015r. o 20:20
Dziwne, że ktoś zapamiętam markę auta, kolor oraz uszkodzenia- lusterko i bok a rejestracji nie? dziwne to wszystko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
10 sierpnia 2015r. o 20:47
~Krzekorz napisał(a): Kobiety powinny przechodzić rozszeżony kurs prawa jazdy,bo strach wyjść na droge.Ja osobiście swojej żonie pozwalam jeździć jedynie rowerem bo to świadome stwarzanie zagrożenia.Pozdro600.


Opcje sa dwie:
- zwykła kontrowersyjna wypowiedź ,która ,ma na celu spowodować dyskusję.
- jestes zwykłym ograniczonym kreytynem ,który zawsze widzi faceta za kółkiem jako mistrza ,a kobietę (tzw.babę) jako dno za kółkiem :(

Jak jest to drugie ,to zapraszam na prawy do mej żony ;) Czy tez do kilku znajomych mi kobiet ,które ładnie ogarniają auta :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~W niezalogowany
10 sierpnia 2015r. o 22:08
Hemi-wreszcie wypowiedział się normalny facet.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
10 sierpnia 2015r. o 22:09
nie dyskryminujcie nikoogo, baby jezdza bezpieczniej od chlopw i powoduja mniej wypadkow smiertelnych. faktow mie zmienicie. kto twierdzi inaczej ten jest zacofany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~W niezalogowany
10 sierpnia 2015r. o 22:13
A ten krzewów jak na krec any po imprezie,to nawet nie widzi,że ta głupia za przeproszeniem żona go zawsze bezpiecznie do domu zawiezie

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza