Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pięć osób rannych w wypadku
~ niezalogowany
10 sierpnia 2015r. o 22:15
krzekosz miało być i nie użyłam takich strasznych słów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AGA niezalogowany
10 sierpnia 2015r. o 22:48
~Krzekorz napisał(a): Kobiety powinny przechodzić rozszeżony kurs prawa jazdy,bo strach wyjść na droge.Ja osobiście swojej żonie pozwalam jeździć jedynie rowerem bo to świadome stwarzanie zagrożenia.Pozdro600.


ŁOŚ Z CIEBIE - NIE PODOŁASZ JEJ NAUCZYĆ - JA TWOJEJ ŻONIE WSPÓŁCZUJĘ.
CHOCIAŻ KTO WIE - PEWNIE TYLKO TU CWANIAKUJESZ A W DOMU TO PEWNIE ZWYKŁY PANTOFEL JESTEŚ.
JAK FAJNIE MIEĆ MĘŻA , KTÓRY MNIE SZANUJE I MA MNIE ZA ŚWIETNEGO KIEROWCĘ.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonim niezalogowany
11 sierpnia 2015r. o 7:45
Wszystkim którzy sie tu rozpisują doradzam by zastanowili sie jakby sie czuli w takiej sytuacji...Nie wszyscy ale Ci co mają pisać głupoty to lepiej nie piszcie nic,bo robicie z siebie ...i...cieszcie sie ze chodzicie , jesteście cali i zdrowi i nie wypowiadajcie sie jeśli macie pisac bzdury.Tyle w temacie !!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Monika O niezalogowany
11 sierpnia 2015r. o 11:47
Przepraszam bardzo. Uczystniczylam w tym wypadku wiec łaskawie proszę nie gadać jak większość nic nie wie! To nie jest wina naszego kierowcy. Powiem tak auto które nam zajechalo drogę i uciekło z miejsca zdarzenie... Życzę powodzenia. A co do informacji wszyscy żyją dziecku nic nie jest. Jedna osoba będzie operowana na kręgosłup i więcej nie będę pisać. M.O
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
11 sierpnia 2015r. o 14:12
moniczko to jest portal dla tych ktorzy nie uczestniczyli w tym wypadku dlatego, kazdy probuje pokazac swoja prawdopodobna przyczyne wypadku. musisz isc na portal tylko dla tych, ktorzy uczestniczyli w wypadku. mnie przyczyna wypadku i wyjasnienia powypadkowe przez uczestnikow nie interesuja, mnie interesuja drzewa, ktore administracja olewa przy drogach, czesto widzialem, ze sie zatrzymuja aby spuscic cisnienie. dla nich drzewa nie maja innego znaczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krabb niezalogowany
11 sierpnia 2015r. o 16:09
~Monika O napisał(a): Przepraszam bardzo. Uczystniczylam w tym wypadku wiec łaskawie proszę nie gadać jak większość nic nie wie! To nie jest wina naszego kierowcy. Powiem tak auto które nam zajechalo drogę i uciekło z miejsca zdarzenie... Życzę powodzenia. A co do informacji wszyscy żyją dziecku nic nie jest. Jedna osoba będzie operowana na kręgosłup i więcej nie będę pisać. M.O
Do domu uczyć sie!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krzekorz niezalogowany
11 sierpnia 2015r. o 16:21
Moje nastawienie do kobiet jako kierujące pojazdami wzieło sie z tąd,iż raz(pierwszy i ostatni)pożyczyłem swoją kochaną E36 ażeby pojechała do sklepu po chleb i kilo kartofi na obiad i już wjechała na wysoki krawężnik krzywiąc prawy wachacz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Andzia niezalogowany
11 sierpnia 2015r. o 16:30
A gdzie tu kur...Pisze ze nie można się wypowiadać uczestniką pieprzysz jakieś tu farmazony..

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.