Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

ZNIECZULICA LUDZKA !!

~Ek! niezalogowany
12 sierpnia 2015r. o 12:54
Wczoraj kolo godziny 21 wracajac do domu przy ul. Zgorzeleckiej , praktycznie przed moimi nogami upadl chlopak na ziemie caly zakrwawiony a z 10 osob ktore przechodzilo obok nawet nie zaragowalo , bylo tylko spojrzenie i spacer dalej ! Jedna pani sie zainteresowala byla to starsza osoba ktora nie mogla wiele zrobic a i tak bardzo dziekuje za zainteresowanie zadzwonila na policje , bo chlopak nie wygladal naturalnie wstal zaczol uciekac krzyczec wolac o pomoc , pobieglam za tym chlopakiem chodzilam za nim z 15 min za nim przyjechala policja , przez te 15 min zdarzylam zadzwonic na komisarjat z trzy razy uslyszalam nawet od policjanta pytanie " A moze on idzie do domu? " powtarzam od policjanta gdzie opisalam mu cala sytuacje i zachowanie tego chlopaka a naprawde nie bylo normalne , powinien odrazu zaragowac !! Nie rozumiem tego jestem w dalszym szoku jak mozna byc tak obojetnym i wgl sie nie interesowac istota ludzka , gdzie sa wasze serca do cholery !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 sierpnia 2015r. o 16:07
Droga Pani, dobrze, że policja nie skierowała jeszcze pozwu do sądu, że Pani ze złośliwości zadzwoniła na policję i zawraca im Pani niepotrzebnie głowę. Policja stosuje takie metody pracy jak sięgnę pamięcią. Większość Bolesławian wie o tym, dlatego stara się nawet nie patrzeć na nieszczęścia ludzkie, aby nie włóczyć się za dobre serce po sądach. Czasy dobrego i uczciwego zachowania bolesławiecka policja skutecznie nam wybiła. Niestety Droga Pani dzisiaj z ofiary robią sprawcę i o tym trzeba pamiętać. Nic nie widzieć, nic nie słyszeć, nigdy nie być świadkiem - oto człowiek, który w miarę normalnie może jeszcze żyć. A policjanta omijać szerokim kręgiem, najlepiej iść w drugim kierunku. Nic nie pomoże, a zaszkodzić może wiele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ratownik niezalogowany
12 sierpnia 2015r. o 16:29
Wiecie co,ja mam w d.pie głęboko policję w takiej postaci jak ją tu opisujecie.Nie raz zdarzało mi się podejść do człowieka leżącego na trawie,chodniku czy innym dziwnym miejscu.To naturalny odruch ludzki.Jak zobaczyłem że ktoś się spił do nieprzytomności to szedłem dalej bo najbliższa wytrzeźwiałka w Legnicy jest ale zdarzyło mi się znaleźć człowieka w stanie pozawałowym.Ratownicy medyczni zajmujący się nim stwierdzili że prawdopodobnie uratowałem mu życie natychmiast reagując.Nikt mnie nie ciągał po komisariatach i nie miałem żadnych problemów.Nie dajmy się znieczulicy a tzw policjantów oskarżających nas o cokolwiek w takich sytuacjach lejcie w ryj i finito.Każdy prokurator was uniewinni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 sierpnia 2015r. o 16:30
wygląda na to że że chłopak miał bad tripa, tzn. narkotyki podobnie jak leki wywołują czasem działanie paradoksalne, wtedy zamiast euforii pojawia się koszmar
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
12 sierpnia 2015r. o 16:45
~Ek! napisał(a): gdzie sa wasze serca do cholery !!


W smartfonie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 sierpnia 2015r. o 16:55
A ja ci powiem, dlaczego nie pomagam i mam taką znieczulicę, Mam 35 lat i jestem facetem gdy kiedyś w Rynku podszedłem do gościa który leżał na ławce nieruchomo i zapytałem czy coś się stało zaczął mnie wyzywać i w dodatku mnie opluł wstrętny bezdomny. I jak tu pomagać.

A zapytam się ciebie napisałaś, że jedna osoba zareagowała?
A ty co stałaś z telefonem i nagrywałaś za krec istą relację?
Naw.da …ł się dopalaczy to są efekty. Nie dziwię się że słońce jest i niektórym uderzyło do głowy.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 sierpnia 2015r. o 17:01
~ napisał(a): wygląda na to że że chłopak miał bad tripa, tzn. narkotyki podobnie jak leki wywołują czasem działanie paradoksalne, wtedy zamiast euforii pojawia się koszmar

I od tego był zakrwawiony?
Może trzeba było wezwać karetkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 sierpnia 2015r. o 17:13
~Ratownik napisał(a): Wiecie co,ja mam w d.pie głęboko policję w takiej postaci jak ją tu opisujecie.Nie raz zdarzało mi się podejść do człowieka leżącego na trawie,chodniku czy innym dziwnym miejscu.To naturalny odruch ludzki.Jak zobaczyłem że ktoś się spił do nieprzytomności to szedłem dalej bo najbliższa wytrzeźwiałka w Legnicy jest ale zdarzyło mi się znaleźć człowieka w stanie pozawałowym.Ratownicy medyczni zajmujący się nim stwierdzili że prawdopodobnie uratowałem mu życie natychmiast reagując.Nikt mnie nie ciągał po komisariatach i nie miałem żadnych problemów.Nie dajmy się znieczulicy a tzw policjantów oskarżających nas o cokolwiek w takich sytuacjach lejcie w ryj i finito.Każdy prokurator was uniewinni.

Oj przydałoby się przydało wykorzystać takie rady w stosunku do policjantów. Ale niestety sądy zawsze są po stronie policjantów, zwykły człowiek jak prosi o ratunek czy interwencję policji natychmiast staje się osobą skazaną. Taka jest policja w Bolesławcu. Każdego dnia złorzeczę moim oprawcom policjantom i policjantkom. Mam nadzieję, że zło jakie uczynili do nich wróci. Że się ziści, to rzecz pewna. Kwestia czasu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.