Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ubezpieczenie nnw .Warto czy to strata kasy

13938
#alert nieaktywny
26 sierpnia 2015r. o 11:16
Czy kupujecie sobie ubezpieczenie nnw?Zastanawiam się nad tym . Czy warto jest sobie takie kupić czy jednak jest to strata kasy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~narek niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 13:05
alert napisał(a): Czy kupujecie sobie ubezpieczenie nnw?Zastanawiam się nad tym . Czy warto jest sobie takie kupić czy jednak jest to strata kasy?


Cena ubezpieczenia nnw nie jest duża.Fakt,że nie dostaniesz pewnie zbyt wiele od tu z uwagi na procent uszczerbku ale jestem zdania,że wart jest sobie wykupić bo nie chroni jedynie Ciebie ale również pasażerów. Jest to swego rodzaju zabezpieczenie.Możesz sobie zerknąć tutaj:
https://superpolisa.pl/faq/inne-produkty-komunikacyjne/
Na stronie znajduje się dobry artykuł o nnw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 13:19
A po co??? Przeciez jak w ciebie ktos uderzy to i tak wszystko z polisy sprawcy wyciagnie dla ciebie kazda firma zajmujaca sie odszkodowaniami. A jak ty jestes sprawca to nie masz nic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 14:11
~Ja napisał(a): A po co??? Przeciez jak w ciebie ktos uderzy to i tak wszystko z polisy sprawcy wyciagnie dla ciebie kazda firma zajmujaca sie odszkodowaniami. A jak ty jestes sprawca to nie masz nic.[/c

Jak nie masz nic, a jak sam spowodujesz kolizję są osoby poszkodowane to w razie podania Cię o zwrot kosztów np leczenia,rehabilitacji itp pokryje za Ciebie właśnie to ubezpieczenie a nie Ty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 14:29
~ napisał(a):
~Ja napisał(a): A po co??? Przeciez jak w ciebie ktos uderzy to i tak wszystko z polisy sprawcy wyciagnie dla ciebie kazda firma zajmujaca sie odszkodowaniami. A jak ty jestes sprawca to nie masz nic.[/c

Jak nie masz nic, a jak sam spowodujesz kolizję są osoby poszkodowane to w razie podania Cię o zwrot kosztów np leczenia,rehabilitacji itp pokryje za Ciebie właśnie to ubezpieczenie a nie Ty


Hehehe, byc moze ale do SU a nie wszystko. Lepiej wykupic Oc w zyciu prywatnym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Andriu niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 19:44
no i jeszcze jedno, klasyczne NNW kierowcy i pasażerów to nie tylko obrażenia na skutek kolizji. To również obrażenia przy wsiadaniu i wysiadaniu, załadunku i rozładunku... czyli również przytrzaśnięcia paluchów drzwiami, nieszczęśliwe złamania podczas wysiadania, itp. (ale trzeba sprawdzać, bo w ostatnich latach pojawiają się tańsze warianty z okrojonym zakresem)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~--- niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 21:49
Pewnie że warto,tylko tak jak kolega pisze zwróć uwagę na te okrojenia zanim podpiszesz papiery.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dewek niezalogowany
2 września 2015r. o 8:30
Ubezpieczenie nnw to bardzo niski koszt. Sam obecnie mam wykupione pełne ubezpieczenie auta. Czyli oc plus ac i do tego nnw. W przypadku wypadku takie ubezpieczenie chroni zarówno Ciebie jak i często pasażerów ( wszystko zależy tutaj od warunków w umowie). Ubezpieczenie mam w proama: https://www.proama.pl/ubezpieczenie_samochodu/ . Maja tam bardzo dobre warunki. Praktycznie pełen zakres ubezpieczeń samochodowych. Proponuje napisać do nich i dopytać się o koszta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza