Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cołokidzi kandydatem na posła
~ja niezalogowany
18 października 2015r. o 23:42
nie rozumiem jak na bankierów krwiopijców głosować można. z drugiej strony to ze 4 % pójdzie w kanał bo przecież więcej nie będzie.a to zawsze platformę osłabi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2015r. o 2:14
~Ramirez napisał(a): Z pieniędzmi ojca czy bez poradzi sobie doskonale : ) znam chłopaka i wiem że ma poukładane w głowie. Myślę że przy odrobinie szczęścia będzie w stanie zbudować jeszcze więcej niż jego ojciec.



Też znam chłopaka - zero kompletne, i wygląda... też zero.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2015r. o 3:52
Ugrupowywanie Petru to gospodarczo... marna podróbka partii Korwin - z tą jednakże różnicą, że Janusz Korwin Mikke jest prawicowcem na serio i nie zmienia poglądów ze względu na panującą koniunkturę wyborczą.

Powód dla którego zagłosuję na KORWINA jest taki, że w mediach pokazywany jest najrzadziej. A skoro w telewizji boją się go zbyt często pokazywać i usilnie dążą do usunięcia go ze świadomości ludu to znaczy, że to musi być ktoś kto naprawdę zagraża obecnemu układowi władzy i ktoś kogo nie da się kupić.
Zatem ja wraz z całą moją rodziną oddamy głos na PRAWICĘ, gdyż w sejmie powinno być choć jedno prawdziwe prawicowe ugrupowanie.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7623
#Cani nieaktywny
19 października 2015r. o 7:41
Kiedy padała UW, założono ratunkową PO, kiedy ta pada, założono ratunkową Nowoczesną.
Petru to działacz UW, doradca Balcerowicza, naciągał Polaków na kredyty frankowe, potem był doradcą Tuska. Połowa jedynek to byli pracownicy kancelarii Komorowskiego.
Ale on jest "nową szasą" i nie ma w partii "żadnych spadów z innych partii".

Bajdy dla prostaczków! [img=1445233294_11k6xoq.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~WZG niezalogowany
19 października 2015r. o 8:32
Cani napisał(a): Kiedy padała UW, założono ratunkową PO, kiedy ta pada, założono ratunkową Nowoczesną.
Petru to działacz UW, doradca Balcerowicza, naciągał Polaków na kredyty frankowe, potem był doradcą Tuska. Połowa jedynek to byli pracownicy kancelarii Komorowskiego.
Ale on jest "nową szasą" i nie ma w partii "żadnych spadów z innych partii".

Bajdy dla prostaczków! [img=1445233294_11k6xoq.jpg]


Jest kilkaset kandydatow wyciagnales paru. Przynajmniej są to ludzie wyksztalceni, z doswiadczeniem zawodowym, a nie nauczyciele czy polityczni klakierzy. W PIS-ie jest wiecej ludzi z PO i na odwrot niz w Nowoczesniej. U KORWINA kuce po 20 lat chca wprowadzac anarchie. Nie bedzie podatkow bedzie raj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2015r. o 8:45
Ależ to są polityczni klakierzy i spady POwskie a nie "nowoczesna".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Robią Was w konia niezalogowany
19 października 2015r. o 13:09
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 października 2015r. o 15:25
http://www.fakt.pl/politycy/pomocna-dlon-ratowala-petru-film-,film,584879.html

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza