Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cołokidzi kandydatem na posła
~IP niezalogowany
19 października 2015r. o 15:33
skorn napisał(a): http://www.fakt.pl/politycy/pomocna-dlon-ratowala-petru-film-,film,584879.html

Jak jesteś ślepy to się nie udzielaj ,przecież wyraźnie było widać z boku dźwigowego który pomagał Petru rozwalić beton,z resztą co dwie głowy tonie jedna :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~-rozsądny Staś niezalogowany
19 października 2015r. o 16:44
A mnie przekonała szczera, pełna wiary, myśl PO-lityczna ludzi .Nowoczesnej ...
Wiara czyni cuda przecież...
Jestem pewny, że kolejny wpis po moim też będzie szczerym głosem PO-parcia dla .Nowoczesnej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~-mądry Józef niezalogowany
19 października 2015r. o 16:45
Zaiste, ja też jasno deklaruję poparcie dla idei .Nowoczesnych PO-lityków w naszym pięknym, miodem-i-mlekiem-płynącym, kraju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2015r. o 17:11
~-mądry Józef napisał(a): Zaiste, ja też jasno deklaruję poparcie dla idei .Nowoczesnych PO-lityków w naszym pięknym, miodem-i-mlekiem-płynącym, kraju.
A ja i większość moich znajomych po nowoczesnej mówimy nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2015r. o 17:28
~-mądry Józef napisał(a): Zaiste, ja też jasno deklaruję poparcie dla idei .Nowoczesnych PO-lityków w naszym pięknym, miodem-i-mlekiem-płynącym, kraju.



I tu się zgadzam za rządów PIS zamiast mleka i miodu płynęła gnojówka z szamb przydomowych .Teraz wszyscy mają kanalizację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koło niezalogowany
19 października 2015r. o 18:26
~Ramirez napisał(a): Z pieniędzmi ojca czy bez poradzi sobie doskonale : ) znam chłopaka i wiem że ma poukładane w głowie. Myślę że przy odrobinie szczęścia będzie w stanie zbudować jeszcze więcej niż jego ojciec.


Tak się składa,że znam go napewno lepiej niż ty. I bez ojca to max w baderze by robił. Uczeń średni, studiował chyba z 8 lat,ciągłe imprezy - to ma być materiał na posła? nie powiem człowiekiem złym nie jest ale to zwykły MONGOŁ. Jego brat jest dużo bardziej poukładany i lepiej wykształcony. tyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2015r. o 18:49
~koło napisał(a):
~Ramirez napisał(a): Z pieniędzmi ojca czy bez poradzi sobie doskonale : ) znam chłopaka i wiem że ma poukładane w głowie. Myślę że przy odrobinie szczęścia będzie w stanie zbudować jeszcze więcej niż jego ojciec.


Tak się składa,że znam go napewno lepiej niż ty. I bez ojca to max w baderze by robił. Uczeń średni, studiował chyba z 8 lat,ciągłe imprezy - to ma być materiał na posła? nie powiem człowiekiem złym nie jest ale to zwykły MONGOŁ. Jego brat jest dużo bardziej poukładany i lepiej wykształcony. tyle


Ale jakby co, to aż tak bardzo poziomu sejmu nie zaniży!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~WZG niezalogowany
19 października 2015r. o 21:58
~koło napisał(a):
~Ramirez napisał(a): Z pieniędzmi ojca czy bez poradzi sobie doskonale : ) znam chłopaka i wiem że ma poukładane w głowie. Myślę że przy odrobinie szczęścia będzie w stanie zbudować jeszcze więcej niż jego ojciec.


Tak się składa,że znam go napewno lepiej niż ty. I bez ojca to max w baderze by robił. Uczeń średni, studiował chyba z 8 lat,ciągłe imprezy - to ma być materiał na posła? nie powiem człowiekiem złym nie jest ale to zwykły MONGOŁ. Jego brat jest dużo bardziej poukładany i lepiej wykształcony. tyle


Jasne, już styl Twojej wypowiedzi wskazuje, że na pewno go nie znasz, z takimi ludźmi się nie zadaje. Przedstaw się z imienia i nazwiska, inaczej Twoja wiarygodność wynosi 0,0. Albo jesteś kolejnym Kukizowym albo Korwinowym trollem albo po prostu zazdrościsz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza