Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowak o Gliniadzie i BŚC: Święto Ceramiki potrzebuje poweru!
~ niezalogowany
1 września 2015r. o 15:14
~diki napisał(a): Jak chce sie promować to za swoje , ja bym sobie nie życzył żeby z moich podatków szla kasa na fanaberie jakiegoś ............pominę słowo .......

no tak ale poszly dla misiow z hiszpanii i dla stowarzyszenia via za zorganizowanie przez zaklady pracy parady... buhahaha zastanow sie co pisesz bo wg ciebie nikt poza ratuszem nie powinien promowac miasta... bardzo ciekawe..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~deb... niezalogowany
1 września 2015r. o 15:34
Papa glinady powie pewnie, że: gliniada jest moja, mojsza i najmojsza. Opatentował, jeździ po innych miastach i zarabia. A jak mu tutaj nie dali to wielki zamęt, krzyk i afera. Komuna się skończyła, że coś musi być bo się należy i tyle. Chce być bezkompromisowy to niech nie jęczy jak ranny łoś. Dowiódł tylko, że interesuje go napchanie kabzy - a teraz najlepiej zręcznie z tego wybrnąć zwalając wszystko na miasto - żeby ludzie nie gadali jaki on zły.
Udowodnił właśnie, że liczy się TYLKO kasa i nic po za tym. Mam tylko nadzieje, że nie będziemy tego lamentu słuchać do kolejnego święta ceramiki.

Ja wiem proszę pana. A wiem ! A skąd ?! Bo WIEM !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2015r. o 16:03
Niech sobie chodzą dookoła Paryskiej - za jedno kółko dostaną po 5zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
1 września 2015r. o 16:09
Widać, że panowie w komitywie. Tym bardziej nie dziwi brak obiektywizmu. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2015r. o 16:22
~ napisał(a): Niech sobie chodzą dookoła Paryskiej - za jedno kółko dostaną po 5zł.


Dla najwytrwalszych premia 10%. Dla hejterów nawet 25%.

"...dać im parę groszy, aby mieli na wakację" - i ja bym im dał "nie ze swoich".

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2015r. o 16:42
~ napisał(a): Przecież młodzeż jako wolontariat pomagała przy gliniadzie. Tak przynajmniej mówiono. Bardzo dobre pytanie ile było tej młodzieży?
Co ciebie obchodzą czyjeś wydatki i ile osób pracowało?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CNC niezalogowany
1 września 2015r. o 17:06
A czy czasem Pan Nowak nie jest "ciepły" :D wtajemniczeni wiedzą o co chodzi , bo na takiego mi wygląda :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2015r. o 17:14
~CNC napisał(a): A czy czasem Pan Nowak nie jest "ciepły" :D wtajemniczeni wiedzą o co chodzi , bo na takiego mi wygląda :D


Jak każda miernota wzbudzasz obrzydzenie! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.