Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowak o Gliniadzie i BŚC: Święto Ceramiki potrzebuje poweru!
2161
#fobiak nieaktywny
1 września 2015r. o 17:23
"- W ubiegłym roku podczas Gliniady ponad 11 tysięcy złotych otrzymała młodzież, która pomagała przy organizacji parady - mówił Nowak. - Chcieliśmy dać im parę groszy, aby mieli na wakację - dodał. "

tymi dzieciaczkami to bogus osmolil sobie sam ja ja bawiac sie w letniego mikolaja. pieniadzy sie nie daje, pieniadze sie zarabia. od rozdawania nie swoich pieniedzy mamy romcia betoniarza, jeden nam wystarczy. jak nie rozkradna miasto to rozdadza. jesli kazdy zaliczajacy sie do boleslawieckiej mlodziezy dostal pare groszy to bogusiowi powinno zostac jeszcze ponad 10 tys.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2015r. o 20:47
Przecież Nowak nie jest akceptowany w swoim środowisku branżowym.To człowiek który wszystko zawsze robi dla kasy.To on zepsuł gliniadę przez swoją pazerność.Dziękujemy panie Nowak,idź pan tam gdzie pana tolerują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12904
BogdanNowakJr
1 września 2015r. o 20:57
~ napisał(a): Przecież Nowak nie jest akceptowany w swoim środowisku branżowym.To człowiek który wszystko zawsze robi dla kasy.To on zepsuł gliniadę przez swoją pazerność.Dziękujemy panie Nowak,idź pan tam gdzie pana tolerują.

Akurat trafiłeś kulą w płot.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
1 września 2015r. o 21:20
Po co to ciągłe bicie piany? Pan Nowak podczas święta ceramiki mógł rozegrać inaczej swoją kwestię i wykorzystać swoje umiejętności artystyczne. To co zrobił było według mnie żałosne i i ja odebrałem to jako "ja jeszcze nie skończyłem".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2015r. o 21:22
~Malkon napisał(a): Po co to ciągłe bicie piany? Pan Nowak podczas święta ceramiki mógł rozegrać inaczej swoją kwestię i wykorzystać swoje umiejętności artystyczne. To co zrobił było według mnie żałosne i i ja odebrałem to jako "ja jeszcze nie skończyłem".

Prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2015r. o 21:47
~Malkon napisał(a): Po co to ciągłe bicie piany? Pan Nowak podczas święta ceramiki mógł rozegrać inaczej swoją kwestię i wykorzystać swoje umiejętności artystyczne. To co zrobił było według mnie żałosne i i ja odebrałem to jako "ja jeszcze nie skończyłem".


Sam zabrał zabawki z piaskownicy a teraz płacz i lament że nie chcą się z nim bawić.
To co zrobił w czasie ŚC to była dziecinada - żenujący pokaz możliwości intelektualnych.
Nie wiem czy teraz ktoś będzie chciał z nim rozmawiać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
1 września 2015r. o 23:21
~ napisał(a): Przecież młodzeż jako wolontariat pomagała przy gliniadzie. Tak przynajmniej mówiono. Bardzo dobre pytanie ile było tej młodzieży?


z 11 tys moze by i nalizczylo sie z gliną w oczach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
1 września 2015r. o 23:31
Proponuję wszystkich hejterom, zanim zaczna wypisywac bzdury, aby najpierw posluchali rozmowy :-) Pozniej ciezko bedzie sie Wam wytlumaczyc z Waszego hejtu :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.