Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bogdan Nowak: Gliniada 2016? Jestem na tak!
~ niezalogowany
2 września 2015r. o 15:30
~glinolód napisał(a): gliniada jest super ale to co wyczynia pan nowak to inna sprawa w zeszłym roku gliniade organizowała via sudetica dlaczego w tym roku nie było gliniady tylko kilku protestujących mimów bo go to przerosło z całym szacunkiem ..

Bzdura, w ubiegłym roku via NIE była współorganizatorem Gliniady. Konkurs fotograficzny też organizował Bogdan Nowak, wyłączny organizator Gliniady.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jajaja niezalogowany
2 września 2015r. o 15:42
BZWBK kilka tysięcy?? Marzenie :)
Za 15 tysięcy można zorganizować bardzo fajną imprezę ... Pieniądze które poszły na marną prowokację i ośmieszenie tego miasta i jego władz (jakie by nie były - szacunek się należy!) były pewnie większe niż na gliniadę. Sam wspomniał, że w tym roku gliniada nie została wyłączona z parady i ze święta ceramiki.
Z całym szacunkiem - NIE jesteśmy z tej samej gliny :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2015r. o 15:58
~jajaja napisał(a): BZWBK kilka tysięcy?? Marzenie :)
Za 15 tysięcy można zorganizować bardzo fajną imprezę ... Pieniądze które poszły na marną prowokację i ośmieszenie tego miasta i jego władz (jakie by nie były - szacunek się należy!) były pewnie większe niż na gliniadę. Sam wspomniał, że w tym roku gliniada nie została wyłączona z parady i ze święta ceramiki.
Z całym szacunkiem - NIE jesteśmy z tej samej gliny :(


To zorganizuj gołodupcu, a nie pitol nam tu na na bolcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jajaja niezalogowany
2 września 2015r. o 16:44
~ napisał(a):
~jajaja napisał(a): BZWBK kilka tysięcy?? Marzenie :)
Za 15 tysięcy można zorganizować bardzo fajną imprezę ... Pieniądze które poszły na marną prowokację i ośmieszenie tego miasta i jego władz (jakie by nie były - szacunek się należy!) były pewnie większe niż na gliniadę. Sam wspomniał, że w tym roku gliniada nie została wyłączona z parady i ze święta ceramiki.
Z całym szacunkiem - NIE jesteśmy z tej samej gliny :(


To zorganizuj gołodupcu, a nie pitol nam tu na na bolcu.


Tak się składa, że organizowałem .. Gdybym nie organizował to mógłbym nie wiedzieć, że się da :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Yaco niezalogowany
2 września 2015r. o 17:54
Gliniada - TAK jako finał w niedzielę, smarujemy wszystko i wszystkich łącznie z niedźwiedziami, chyba że gliny wystarczy tylko dla paru glinoludów. Ile gliny można kupić za 15 tysiaków? A no i ile kosztowała czarna parada - bo brakło kasy na glinę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aneta Opała niezalogowany
2 września 2015r. o 18:35
~ napisał(a): Anetka? :)


Jeżeli to mnie wywołano to informuję ,że sprzyjam Gliniadzie i Bogdanowi od zawsze. A także wszystkim, którzy chcą dawać energię pozytywną.
Nie ja jednak jestem autorką tego wpisu podpisanego "sprzyjająca". A , że poznałam smak fałszywych oskarżeń o anonimowe wpisy , których nie byłam autorem na wszelki wypadek podpisuję się jak mało kto tutaj z imienia i nazwiska dzięki czemu moje IP jest portalowi znane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2015r. o 18:35
~Yaco napisał(a): Gliniada - TAK jako finał w niedzielę, smarujemy wszystko i wszystkich łącznie z niedźwiedziami, chyba że gliny wystarczy tylko dla paru glinoludów. Ile gliny można kupić za 15 tysiaków? A no i ile kosztowała czarna parada - bo brakło kasy na glinę?


Za 15000zł Netto można kupić 5000 litrów leiwa - 3zł netto za litr. Na razie do Gliniady trzeba troche mniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktoś wie niezalogowany
2 września 2015r. o 18:43
~Aneta Opała napisał(a):
~ napisał(a): Anetka? :)


Jeżeli to mnie wywołano to informuję ,że sprzyjam Gliniadzie i Bogdanowi od zawsze. A także wszystkim, którzy chcą dawać energię pozytywną.
Nie ja jednak jestem autorką tego wpisu podpisanego "sprzyjająca". A , że poznałam smak fałszywych oskarżeń o anonimowe wpisy , których nie byłam autorem na wszelki wypadek podpisuję się jak mało kto tutaj z imienia i nazwiska dzięki czemu moje IP jest portalowi znane.


Uderz w stół a nożyce się odezwą. To wszystko w temacie Anety :> :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza