Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bogdan Nowak: Gliniada 2016? Jestem na tak!
~neutralny K8 niezalogowany
2 września 2015r. o 19:00
Można Pana Nowaka lubić bądź nie, ale ludzie zrozumcie w końcu na tych bezsensownych i bezproduktywnych dywagacjach i kłótniach ludzi "dorosłych" traci miasto, czyli mieszkańcy. Ogromne brawa dla tego pasjonaty i lokalnego patrioty, który chce coś zrobić, coś dać z siebie i zaktywizować innych ludzi.
Zapytajcie znajomych z Niemiec czy znają miasto Bolesławiec? Ich odpowiedź będzie dla Was zdumiewająca.
Panie Prezydencie apeluję do Pana niech Pan pokaże swoją wielkość, oddanie dla miasta i kulturę osobistą, zepchnie na bok swoje osobiste żale czy pretensje i zrobi coś wspaniałego dla miasta- wspomoże gliniadę, która czy Pan chce czy nie jest najlepszym narzędziem marketingowym miasta, a na marketingu zapewne zna się Pan bardzo dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2015r. o 19:25
Żenująca wypowiedź - ponoć wolontariusze a jednak z wynagrodzeniem. Ponoć sprzątanie , ale dopiero jak poruszyłam temat śmierdzących odchodów konia w parku zostało to posprzatane. Glina za kasę - a może pan Nowak powie na która gliniadę kupował glinę - bo ceramiki twierdzą że przekazują nieodpłatnie. To ja bym chciała zobaczyć dokładne rozliczenie podparte dokumentami. A ja nie chcę gliniady z fochem Nowaka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2015r. o 19:38
~ napisał(a): Żenująca wypowiedź - ponoć wolontariusze a jednak z wynagrodzeniem. Ponoć sprzątanie , ale dopiero jak poruszyłam temat śmierdzących odchodów konia w parku zostało to posprzatane. Glina za kasę - a może pan Nowak powie na która gliniadę kupował glinę - bo ceramiki twierdzą że przekazują nieodpłatnie. To ja bym chciała zobaczyć dokładne rozliczenie podparte dokumentami. A ja nie chcę gliniady z fochem Nowaka


Też chcę zobaczyć dokładne rozliczenie jednej z gliniad ... ale pewnie tego nie zobaczymy nigdy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2015r. o 20:04
45 tysięcy za wannę białego błota?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2015r. o 20:06
~ napisał(a): Żenująca wypowiedź - ponoć wolontariusze a jednak z wynagrodzeniem. Ponoć sprzątanie , ale dopiero jak poruszyłam temat śmierdzących odchodów konia w parku zostało to posprzatane. Glina za kasę - a może pan Nowak powie na która gliniadę kupował glinę - bo ceramiki twierdzą że przekazują nieodpłatnie. To ja bym chciała zobaczyć dokładne rozliczenie podparte dokumentami. A ja nie chcę gliniady z fochem Nowaka


Szkoda że hejterzy nie walczą tak żarliwie z innymi absurdami BŚC . Zawiść , zazdrość bez krytyczny hejt, który chroni absurdy reżimowej polityki "kulturalnej ratusza. Naszczęście garstka zawistnych nic nie znaczy wobec większości mieszkańców. Niektórzy próbują obżydzić Gliniadę jeszcze bardziej chyba sobie. Kilka godzin od puszczenia wywiadu - prawie 2000 odsłon , ludzie słuchaja i nie sa tacy głupi, żeby nie widzieć prawdziwego problemu. tym problemem jest władza w miescie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak niezalogowany
2 września 2015r. o 21:03
Tak dla Nowaka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
2 września 2015r. o 21:07
~Tak napisał(a): Tak dla Nowaka


jemu pewnie bycie burmistrzem to za mało , niech startuje na prezydenta !! człowieku weź sie do roboty zamiast szukać kasy w państwowej kieszenie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2015r. o 21:18
~ napisał(a):
~ napisał(a): Żenująca wypowiedź - ponoć wolontariusze a jednak z wynagrodzeniem. Ponoć sprzątanie , ale dopiero jak poruszyłam temat śmierdzących odchodów konia w parku zostało to posprzatane. Glina za kasę - a może pan Nowak powie na która gliniadę kupował glinę - bo ceramiki twierdzą że przekazują nieodpłatnie. To ja bym chciała zobaczyć dokładne rozliczenie podparte dokumentami. A ja nie chcę gliniady z fochem Nowaka


Też chcę zobaczyć dokładne rozliczenie jednej z gliniad ... ale pewnie tego nie zobaczymy nigdy :D


Jak zobaczymy to podyskutujemy - merytorycznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.