Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Skradziono mi foteliki z auta

~Ania niezalogowany
7 września 2015r. o 8:25
Skradziono mi 2 foteliki z auta na ulicy Starzyńskiego - była to próba kradzieży auta. Jeśli ktoś by widział ogłoszenie na taki fotelik Recaro Young fiolet http://www.limango-outlet.pl/recaro/fotelik-samochodowy-young-expert-w-kolorze-czarno-fioletowym-3549910?pup=r&gclid=CK_MmNSk5McCFWQTwwodDcYGIQ to proszę o kontakt - 888201885
Drugi fotelik to podstawka dla starszego dziecka więc wartość nie jest tak duża.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 10:18
Aniu , przeleć się w sobotę po targowisku na Manhatanie, tam na starociach może dorwiesz gnoja co ukradł rzecz tobie ważną, a jemu nie przydatną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ania niezalogowany
7 września 2015r. o 10:31
Dziękuję, dobry pomysł, uczulę też innych znajomych którzy tam chodzą w tygodniu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 11:27
~ napisał(a): Aniu , przeleć się w sobotę po targowisku na Manhatanie, tam na starociach może dorwiesz gnoja co ukradł rzecz tobie ważną, a jemu nie przydatną.
ci na starociach to sobie z wystawek przyworzą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Banestomag niezalogowany
7 września 2015r. o 11:53
Przyniósł bym nie tylko ten fotelik ale jego ręce również :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ania niezalogowany
7 września 2015r. o 12:10
Tak szczerze mówiąc to obawiam się, ze nie uda się odnaleźć fotelika, moja pytanie jest takie - jaką świnią trzeba być, żeby dziecku fotelik ukraść, ale świnia musiała być śmierdząca bo męża perfumy też zwinęła... Ręce opadają....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13528
#Radroman nieaktywny
7 września 2015r. o 12:22
Mnie już ukradli kołpaki, listwę z drzwi, a ostatnio halogeny.
Naród kradnie na potęgę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 13:16
POlak katolik cudzego nie weźmie a jeszcze biednego wspomoże. Musi wzięli uchodźcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.