Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Skradziono mi foteliki z auta

~ niezalogowany
7 września 2015r. o 15:21
~Ania napisał(a): Tak szczerze mówiąc to obawiam się, ze nie uda się odnaleźć fotelika, moja pytanie jest takie - jaką świnią trzeba być, żeby dziecku fotelik ukraść, ale świnia musiała być śmierdząca bo męża perfumy też zwinęła... Ręce opadają....
Mnie ukradli auto z fotelikiem dla dziecka ijeszcze inne dość cenne rzeczy.Trwa poszukiwanie...Świnia to za delikatne słowo,brak określenia na takiego chama.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 22:07
~ napisał(a): POlak katolik cudzego nie weźmie a jeszcze biednego wspomoże. Musi wzięli uchodźcy.


Muszą w czymś się przespać na uchodźstwie.
Mieli wziąć żonę a zadowolili się męską wodą - niebezpieczne gendery.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 22:33
~ napisał(a):
~ napisał(a): Aniu , przeleć się w sobotę po targowisku na Manhatanie, tam na starociach może dorwiesz gnoja co ukradł rzecz tobie ważną, a jemu nie przydatną.
ci na starociach to sobie z wystawek przyworzą

Nie wszyscy. Raz w sobotę facet sprzedawał plecak, który dzień wcześniej wyniosłam na śmietnik. Moim zdaniem warto się przejść. Może nie już w tą sobotę, ale za jakiś czas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też mama niezalogowany
7 września 2015r. o 22:43
To trzeba być świnią, żeby ukraść foteliki.... Widać w okolicy włamania do aut - już norma. Życzę powodzenia w odnalezieniu..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ter niezalogowany
8 września 2015r. o 10:03
To nie pierwsza kradzież lub próba kradzieży na ulicy Starzyńskiego........ Moje Pytanie brzmi GDZIE JEST POLICJA !!!!!! SKORO SĄ ZGŁASZANE KRADZIEŻE NA TEJ ULICY NA ORLENIE NA KAWIE ??!!!! W SUMIE SPÓŁDZIELNIE BY WPADŁY NA POMYSŁ I ZROBIŁYBY OSIEDLOWY M O N I T O R I N G!!!!! ...tak dla info w moim jednym bloku na 3 próby kradzieży samochodu jedna udana ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ania niezalogowany
8 września 2015r. o 10:24
Nie boję się tego powiedzieć ale wszyscy mają nas w d..., spółdzielnia, policja itd. Płacimy kupę kasy do Bolesławianki, a cięzko jest założyć monitoring, a policja to wogóle takimi bzdetami się nie zajmuję. ważniejsze wyrobienie planu, mandaty za pasy, piwko na skwerku... to fakt jedno auto niedawno z tego samego parkingu zniknęło, teraz chyba pora na nasze.... póki co foteliki ich zadowoliły i drobne prywatne rzeczy, ale ksiązki z siedzenia głąby nie ruszyły, no tak bo trzeba umieć czytać....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2015r. o 10:59
Tacy złodzieje nie zajmują się OLXem , ani Allegro, więc myślę że trzeba ich szukać na naszych targowiskach. Mamo, nie czekaj nawet do soboty , ale już teraz , w tygodniu "przeleć" się po targowiskach, nawet popytaj handlarek, czy ktoś nie sprzedawał fotelików.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2015r. o 12:11
właśnie wróciłam z wczasów (nie w PL)SZOK!!!!Tam na stoliku przed namiotem telefon ,portfel-nic nie ginie,jedziemy na wycieczkę pozwiedzać zamek zasuwamy,nic nie chowamy ,wracamy wszystko na swoim miejscu :))Żal ,wielki żal ,że Polak Polaka okrada :((
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.