Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jaki zegarek do 800 zł kupic

13938
#alert nieaktywny
7 września 2015r. o 11:11
Cześc.Może ktos tutaj zna sie obecnie na zegarkach? Obecnie szukam czegoś porządnego tak do 800 zł max.Raczej nie chcę wydawać na zegarek więcej. Biorę pod uwagę kilka modeli. CK, Adriatica,fajna jest również Delbana. Najbardziej kusi mnie chyba Atlantic. Podobają mi sie te dwa modele:
http://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Atlantic_603474151_SEABASE_603474151-9443.html
http://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Atlantic_623414161_SEALINE_623414161-9436.html
Widziałem jeszcze na allegro fajny Seiko ale widze,że obecnie już go nie ma (równiez kosztował coś ok 700 zł).Który z tych dwóch Waszym zdaniem jest lepszy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Z.z. niezalogowany
7 września 2015r. o 11:29
Polecam timex, kosztował mnie ok 800 zł, używany non stop od kilku lat --bez zarzutu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 12:04
Ten pierwszy ładniejszy.. -Meski. Ten z paskiem raczej damski :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 16:26
Za tą kaske to chyba używany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 16:29
Za tą kaske to chyba używany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znawca niezalogowany
7 września 2015r. o 19:27
alert napisał(a): Obecnie szukam czegoś porządnego tak do 800 zł

Porządny do 800 zł ? zartujesz teraz prawda ?
porządne kosztuja po 20 - 30 tys ... euro : )

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 19:47
Tee znawca za dyche.. Jak Ciebie stac to sobie kup za 20tys euro ale mózg..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 20:16
W Biedronce były po 15 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.