Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jaki zegarek do 800 zł kupic

~ niezalogowany
7 września 2015r. o 20:35
casio,seiko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13938
#alert nieaktywny
8 września 2015r. o 14:04
Nie chcę dawać więcej na zegarek i tak Jestem zdania,że w tej cenie można znaleźć dobry zegarek i porzadnie wykonany ;).
Czy ten na bransolecie bedzie Waszym zdaniem pasował do garnituru? Chodzi o to,że w pracy mam dress code tak więc cały czas chodzę pod krawatem. Tak więc potrzebny jest mi zegarek, który będzie pasował i do ubrania sportowego i właśnie do eleganckiego. Co sądzicie również o marce Atlantic?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2215
#tangerine nieaktywny
8 września 2015r. o 15:39
Omega,zawsze pasuje.[img=1441719238_rdst00s.jpg]



Dopisane 08.09.2015r. o godz. 15:37:

Seiko Velture,pasuje do garniaka.[img=1441719430_d5qiofv.jpg]



Dopisane 08.09.2015r. o godz. 15:39:

[img=1441719552_urvglsb.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nanaszam podróbkę niezalogowany
8 września 2015r. o 17:07
Kupujesz zegarek sobie czy nam? Wydaje mi się że pytając forumowiczów o zdanie jaki kupić i który ładniejszy, kupujesz zegarek który będziesz nosił na czole, żeby wszyscy widzieli jaki ładny Ci wybrali.
Zegarek musi podobać się Tobie a nie komuś.
Ja noszę dla przykładu Timex Ironman, 400 zł dałem jakieś trzy lata temu, funkcjonalny i nie do zaje....a, czasem noszę podróbkę Breitlinga cena na allegro 270 zł, wygląd powalająco-ujmujący, kto odróżni na ręku oryginał od repliki, mikt, no chyba że ktoś pomyśli że nosisz chronometr za 50 000 i Po rozwaleniu łba zobaczy że to podróba :| Ups
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 września 2015r. o 20:59
~nanaszam podróbkę napisał(a): Kupujesz zegarek sobie czy nam? Wydaje mi się że pytając forumowiczów o zdanie jaki kupić i który ładniejszy, kupujesz zegarek który będziesz nosił na czole, żeby wszyscy widzieli jaki ładny Ci wybrali.
Zegarek musi podobać się Tobie a nie komuś.
Ja noszę dla przykładu Timex Ironman, 400 zł dałem jakieś trzy lata temu, funkcjonalny i nie do zaje....a, czasem noszę podróbkę Breitlinga cena na allegro 270 zł, wygląd powalająco-ujmujący, kto odróżni na ręku oryginał od repliki, mikt, no chyba że ktoś pomyśli że nosisz chronometr za 50 000 i Po rozwaleniu łba zobaczy że to podróba :| Ups

Daj fotkę tego Breitlinga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karol83 niezalogowany
17 września 2015r. o 10:47
Podróby widać gołym okiem.Sam wolałbym już sobie kupić jakiś casio za 100 zł a nie chodzić z podróbą. Może Tobie wydaje się,że nie widać ale jeśli ktoś zna się na zegarkach ( a uwierz mi ,ze jest dużo takich osob) to taką podróbkę od razu rozpozna. A potem masz obciach,że z czymś takim chodzisz....
W tej cenie ( do 800 zł) znajdzie się w sieci porządne modele Certiny. Chociażby tutaj: http://www.zegarkionline.pl/ . I właśnie na tę markę bym stawiał obecnie. Dobrze wykonanie, porządny mechanizm marki ETA oraz szafirowe szkło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2015r. o 10:55
brawo dla kolesia, ktory chce sportowe badziewie casio czy seiko nosic do garnituru. LOL

Za 800 zl mozna wyrwac uzywanego szwajcara np certine czy longinesa, trzeba obadac na allegro. nie kupuj japonskiego szmelcu. ani to ladne, anie prestizowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~terel niezalogowany
27 października 2015r. o 7:30
~ napisał(a): brawo dla kolesia, ktory chce sportowe badziewie casio czy seiko nosic do garnituru. LOL

Za 800 zl mozna wyrwac uzywanego szwajcara np certine czy longinesa, trzeba obadac na allegro. nie kupuj japonskiego szmelcu. ani to ladne, anie prestizowe.


Można . Szczególnie jeśli zajrzy się do działu z wyprzedażami zegarków. Wybrane sklepy czasami mają na składzie ostatnie sztuki z danego modelu i można je kupic o wiele taniej.Na przykład w tym miejscu:
http://www.czaszegarkow.pl/ - jest tam osobny dział gdzie można kupić je o wiele taniej niż normalnie. Zamawiałem tam swego czasu zegarek dla siebie i ten sam model w sklepie był prawie o 30% droższy.
Do garnituru stawiałbym na coś na czarnym skórzanym pasku. Prezentuje się lepiej niż bransoleta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza