Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PRACA - KELNER _ Piwnica Paryska ( Dowolny wiek )

2346
#gustaw nieaktywny
15 września 2015r. o 11:56
Ty gościu w kapeluszu!! A osoba z wykształceniem zawodowym nie umie nalać piwa!! Szkoda że nie potrzebujesz do szatni jakiegoś doktora!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
15 września 2015r. o 13:49
gustaw napisał(a): Ty gościu w kapeluszu!! A osoba z wykształceniem zawodowym nie umie nalać piwa!! Szkoda że nie potrzebujesz do szatni jakiegoś doktora!


Gdzie tu widzisz jakiś problem? Płaci to i ma wymagania.....

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2346
#gustaw nieaktywny
16 września 2015r. o 13:27
Blackjack napisał(a):
gustaw napisał(a): Ty gościu w kapeluszu!! A osoba z wykształceniem zawodowym nie umie nalać piwa!! Szkoda że nie potrzebujesz do szatni jakiegoś doktora!


Gdzie tu widzisz jakiś problem? Płaci to i ma wymagania.....


To niech sam leje browar,chyba że nie ma średniego !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6336
#ciekawy nieaktywny
16 września 2015r. o 17:03
No to lipa. Mam kilka lat stażu jako kelnerka. Znam język niemiecki i angielski. Ale co jak wykształcenie tylko zawodowe. Pracowałam również kilka lat na stacji paliw.Jakoś tam nie było problemu z moim nie wykształceniem średnim. To że mam "tylko" zawodówkę nie znaczy że jestem tępa. Widocznie taki lokach jak Piwnica Paryska nie zasłużył na moją osobę. :| :| :| :| :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
16 września 2015r. o 18:38
po zawodówce to mogłas pracować jako kelnerka w czasach Gierka . Teraz średnie to minimum do pracy z kontaktem z ludźmi. próbuj szczescia w Tesco przy wykladaniu kaszanki .... :D

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6336
#ciekawy nieaktywny
16 września 2015r. o 20:30
rafix0016 napisał(a): po zawodówce to mogłas pracować jako kelnerka w czasach Gierka . Teraz średnie to minimum do pracy z kontaktem z ludźmi. próbuj szczescia w Tesco przy wykladaniu kaszanki .... :D



Ha ha dobre sobie, Twoja wypowiedz świadczy o tym że cięko Ci nawet w gimnazjum jest. Powiem Ci tylko czy kojarzysz Zamek Kliczków i Hotel Tumski we Wrocku. Ale TY pewnie powyżej baru mlecznego nie zachodzisz. Skonczyłam temat. Bo męczy mnie pisanie z prostakami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
16 września 2015r. o 21:42
ciekawy napisał(a):
rafix0016 napisał(a): po zawodówce to mogłas pracować jako kelnerka w czasach Gierka . Teraz średnie to minimum do pracy z kontaktem z ludźmi. próbuj szczescia w Tesco przy wykladaniu kaszanki .... :D



Ha ha dobre sobie, Twoja wypowiedz świadczy o tym że cięko Ci nawet w gimnazjum jest. Powiem Ci tylko czy kojarzysz Zamek Kliczków i Hotel Tumski we Wrocku. Ale TY pewnie powyżej baru mlecznego nie zachodzisz. Skonczyłam temat. Bo męczy mnie pisanie z prostakami


jak na razie ,to prostaczką jesteś ty..... bez szkoły ,bez pracy.... oj... jak boli... :D

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2346
#gustaw nieaktywny
17 września 2015r. o 6:53
Do rafix - ty chyba jesteś tylnym przyjacielem pana w kapeluszu, tłuczku bez szkoły!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.