Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PRACA - KELNER _ Piwnica Paryska ( Dowolny wiek )

4490
#EA2A nieaktywny
17 września 2015r. o 15:35
rafix0016 napisał(a): po zawodówce to mogłas pracować jako kelnerka w czasach Gierka . Teraz średnie to minimum do pracy z kontaktem z ludźmi. próbuj szczescia w Tesco przy wykladaniu kaszanki .... :D


Czyli jak już zdobędę to minimum średnie to będę mógł obsługiwać gości na Twoim poziomie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6336
#ciekawy nieaktywny
17 września 2015r. o 17:07
rafix0016 napisał(a):
ciekawy napisał(a):
rafix0016 napisał(a): po zawodówce to mogłas pracować jako kelnerka w czasach Gierka . Teraz średnie to minimum do pracy z kontaktem z ludźmi. próbuj szczescia w Tesco przy wykladaniu kaszanki .... :D



Ha ha dobre sobie, Twoja wypowiedz świadczy o tym że cięko Ci nawet w gimnazjum jest. Powiem Ci tylko czy kojarzysz Zamek Kliczków i Hotel Tumski we Wrocku. Ale TY pewnie powyżej baru mlecznego nie zachodzisz. Skonczyłam temat. Bo męczy mnie pisanie z prostakami


jak na razie ,to prostaczką jesteś ty..... bez szkoły ,bez pracy.... oj... jak boli... :D





A czytać też nie potrafisz. Jakos mnie to nie dziwi. Czy ja wspomniałam,we wczesniejszym wpisie,że jestem bez pracy?????? Zdziwiłbyś się gdzie pracuję i ile zarabiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
17 września 2015r. o 18:31
nie wiem ile płacą u Alexa ale i tak zarabiam więcej niż ty....
;)


Dopisane 17.09.2015r. o godz. 18:30:

gustaw napisał(a): Do rafix - ty chyba jesteś tylnym przyjacielem pana w kapeluszu, tłuczku bez szkoły!


gustaw - tłuczek to cie zrobił i na dodatek spier....d...ił robotę :D
matka wie ,że ćpiesz??


Dopisane 17.09.2015r. o godz. 18:31:

EA2A napisał(a):
rafix0016 napisał(a): po zawodówce to mogłas pracować jako kelnerka w czasach Gierka . Teraz średnie to minimum do pracy z kontaktem z ludźmi. próbuj szczescia w Tesco przy wykladaniu kaszanki .... :D


Czyli jak już zdobędę to minimum średnie to będę mógł obsługiwać gości na Twoim poziomie?


tak nieuku :D

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6336
#ciekawy nieaktywny
17 września 2015r. o 18:52
rafix0016 napisał(a): nie wiem ile płacą u Alexa ale i tak zarabiam więcej niż ty....
;) Dopisane 17.09.2015r. o godz. 18:30:
gustaw napisał(a): Do rafix - ty chyba jesteś tylnym przyjacielem pana w kapeluszu, tłuczku bez szkoły!


gustaw - tłuczek to cie zrobił i na dodatek spier....d...ił robotę :D
matka wie ,że ćpiesz??Dopisane 17.09.2015r. o godz. 18:31:
EA2A napisał(a):
rafix0016 napisał(a): po zawodówce to mogłas pracować jako kelnerka w czasach Gierka . Teraz średnie to minimum do pracy z kontaktem z ludźmi. próbuj szczescia w Tesco przy wykladaniu kaszanki .... :D


Czyli jak już zdobędę to minimum średnie to będę mógł obsługiwać gości na Twoim poziomie?



Rafiks czy reksio jak go zwał,tak go zwał. I kto tu jest prostakiem. Ty ze swoimi emocjami,nie nadajesz nawet sie do wykładania kaszanki w Tesco. Szkoda kaszanki. Ty nie potrafisz powstrzymac emocji.

tak nieuku :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
17 września 2015r. o 20:41
To sie nazywa kulturalna wypowiedz :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6336
#ciekawy nieaktywny
18 września 2015r. o 20:55
lia napisał(a): To sie nazywa kulturalna wypowiedz :|



Na poziomie podstawówki,tak się gówniarze wyrażaja. Inteligentnym się człowiek nie rodzi. A ten reksio tylko szczekac potrafi. he he
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
18 września 2015r. o 21:44
ciekawy napisał(a):
lia napisał(a): To sie nazywa kulturalna wypowiedz :|



Na poziomie podstawówki,tak się gówniarze wyrażaja. Inteligentnym się człowiek nie rodzi. A ten reksio tylko szczekac potrafi. he he


postaram ci sie to jakoś wytłumaczyć bo jak widzę nic nie dociera do pustkowia w twojej głowie...
napisałem sarkastyczny komentarz o kaszance na co ty zaczęłaś od wyzwisk typu prostak itp...
A teraz jak dostałaś pare ch.u.j.ó.w w dupe to odwracasz kota ogonem i udajesz kulturalną osóbkę. Myślisz ,że jesteś taka cwana i ktoś pozostanie ci dłużny na twoje wyzwiska? Otóż k.u.r.w.a oznajmiam ci ,że ni ch.u.j.a :>
Pamiętaj szmulo ,że kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.... To tyle w temacie...teraz płyń....

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
351
#bambo nieaktywny
18 września 2015r. o 21:49
rafix0016 napisał(a):
ciekawy napisał(a):
lia napisał(a): To sie nazywa kulturalna wypowiedz :|



Na poziomie podstawówki,tak się gówniarze wyrażaja. Inteligentnym się człowiek nie rodzi. A ten reksio tylko szczekac potrafi. he he


postaram ci sie to jakoś wytłumaczyć bo jak widzę nic nie dociera do pustkowia w twojej głowie...
napisałem sarkastyczny komentarz o kaszance na co ty zaczęłaś od wyzwisk typu prostak itp...
A teraz jak dostałaś pare ch.u.j.ó.w w dupe to odwracasz kota ogonem i udajesz kulturalną osóbkę. Myślisz ,że jesteś taka cwana i ktoś pozostanie ci dłużny na twoje wyzwiska? Otóż k.u.r.w.a oznajmiam ci ,że ni ch.u.j.a :>
Pamiętaj szmulo ,że kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.... To tyle w temacie...teraz płyń....


[img=1442605751_byj9gbe.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.