Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szukam blondynki która jeździ golfem combi.

~Córeczka blondynki niezalogowany
18 września 2015r. o 16:51
Napewno nie będzie ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2015r. o 16:57
BLONDYNKI SZUKASZ?TO UWAŻAJ BO BLONDYN CIE SZYBCIEJ ZNAJDZIE...PODAJ SWOJE POŁOŻENIE EROTOMANIE...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sebo niezalogowany
18 września 2015r. o 17:05
Nie jestem żadnym erotomanem. Po prostu spodobała mi się ta dziewczyna ona jest inna niż wszystkie ... jedyna w swoim rodzaju chiałbym się umówić może na jakaś kawkę lub pogaduszki..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~no ładnie niezalogowany
18 września 2015r. o 18:29
~Sebo napisał(a): Nie jestem żadnym erotomanem. Po prostu spodobała mi się ta dziewczyna ona jest inna niż wszystkie ... jedyna w swoim rodzaju chiałbym się umówić może na jakaś kawkę lub pogaduszki..


Pogaduszki do poduszki... powiadasz... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~uważny niezalogowany
18 września 2015r. o 22:46
Widziałem kiedyś w Carrefourze cudne nogi,zapamiętałem nr.samochodu,nawet go widuję parkującego,jej niestety nie,a tych zgrabnych nóżek nie mogę zapomnieć.Dlatego się chłopakowi nie dziwię,wiem jak to jest.Od jutra rozglądam się za tym golfem,może zobaczę obiekt westchnień tego chłopaka.Pozdrawiam go i życzę pomyślności w nawiązaniu znajomości,może jest wolna i da szanse milości!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
18 września 2015r. o 23:55
~Sebo napisał(a): Nie jestem żadnym erotomanem. Po prostu spodobała mi się ta dziewczyna ona jest inna niż wszystkie ... jedyna w swoim rodzaju chiałbym się umówić może na jakaś kawkę lub pogaduszki..


jak Ci się spodobała to nie ma nic lepszego niż pisać to na forum...jak tak bardzo Ci zależy to podejdz i zagadaj do niej!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2015r. o 5:24
~Sebo napisał(a): Nie jestem żadnym erotomanem. Po prostu spodobała mi się ta dziewczyna ona jest inna niż wszystkie ... jedyna w swoim rodzaju chiałbym się umówić może na jakaś kawkę lub pogaduszki..


i dostrzegłeś to wszystko kiedy śmignęła ci golfem przed nosem?? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2015r. o 6:10
~uważny napisał(a): Widziałem kiedyś w Carrefourze cudne nogi,zapamiętałem nr.samochodu,nawet go widuję parkującego,jej niestety nie,a tych zgrabnych nóżek nie mogę zapomnieć.
Te twoje cudeńka jakim autem się poruszały?Lato odkrywa dużo takich cudów natury :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.