Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szukam blondynki która jeździ golfem combi.

~AREK niezalogowany
19 września 2015r. o 8:40
~ napisał(a):
~uważny napisał(a): Widziałem kiedyś w Carrefourze cudne nogi,zapamiętałem nr.samochodu,nawet go widuję parkującego,jej niestety nie,a tych zgrabnych nóżek nie mogę zapomnieć.
Te twoje cudeńka jakim autem się poruszały?Lato odkrywa dużo takich cudów natury :)

Ja też widziałem fajną w cerfourze może to ta sama napisz jakie auto?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2015r. o 10:19
~AREK napisał(a):
~ napisał(a):
~uważny napisał(a): Widziałem kiedyś w Carrefourze cudne nogi,zapamiętałem nr.samochodu,nawet go widuję parkującego,jej niestety nie,a tych zgrabnych nóżek nie mogę zapomnieć.
Te twoje cudeńka jakim autem się poruszały?Lato odkrywa dużo takich cudów natury :)

Ja też widziałem fajną w cerfourze może to ta sama napisz jakie auto?
Chciał byś,rozumiem,takie zgrabne nogi dziewczyny,to rozkosz dla męskich oczu.Wypatruj,nie powiem Ci,a Te,które mają takie,niech je pokazują,bo to bardzo ważny atrybut urody!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2015r. o 10:37
Polska to kraj w którym pięknych kobiet nie brakuje bo Polska w tej kwestii nie ma sobie równych. Ostatnio zwróciłem uwagę na dwie bardzo ładne dziewczyny - jedna pracuje w biurze podróży a druga u optyka. Miłe i pięknie się uśmiechają .
Gdyby w Polsce wszystko inne było takie jak nasze kobiety to mielibyśmy prawdziwy raj :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2015r. o 10:38
Ta z Seata?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sebo niezalogowany
19 września 2015r. o 17:39
Nie z golfa III combi granatowy. O to muszę carefour zacząć odwiedzać. Blondynko odezwij się jeśli to czytasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
19 września 2015r. o 17:47
Biadolicie jak psy na łańcuchu :D Z takim podejściem do podrywu to wyrwiecie na wieczór tylko własną rękę :|

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koral niezalogowany
19 września 2015r. o 17:57
~Sebo napisał(a): Nie z golfa III combi granatowy. O to muszę carefour zacząć odwiedzać. Blondynko odezwij się jeśli to czytasz.


A blondynki umieją czytać? :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2015r. o 18:42
A brunetka może być?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza