Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

MIESZKANIE NA PODDASZU KAMIENICY

~ niezalogowany
18 września 2015r. o 15:51
~ napisał(a): Wystarczy docieplić, aby w zimie było ciepło, a w lecie chłodniej ;)


Wszytko można, można ocieplic, wytłumic, rozplanowac, przerobic okna , wszystko sporowadza się do zasobnosci portfela
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ania niezalogowany
18 września 2015r. o 19:50
6 roczek leci i całe szczescie że w przyszłym roku mały biały domek w perspektywie, od 4 lat klimatyzacja włączona w lecie ale tego roku padł rekord jej używania gdyby nie to to naszą rodzinę mogliby pokazywać w programie pt ugotowani. Okna dachowe non stop usyfione czasem zbiera się na nich wilgoć i tak pięknie woda na podłogę kapie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~poddachowiec niezalogowany
18 września 2015r. o 21:37
~ napisał(a):
~ napisał(a): Wystarczy docieplić, aby w zimie było ciepło, a w lecie chłodniej ;)


Wszytko można, można ocieplic, wytłumic, rozplanowac, przerobic okna , wszystko sporowadza się do zasobnosci portfela



U mnie dopcieplone i nic z tego, zimno jak było, tak jest. Trzeba grzać i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2015r. o 6:49
O jakich dziwnych temperaturach wy mi tu gadacie.Całe życie mieszkałam na poddaszu.Za dzieciaka gdy jeszcze dach był poniemiecki to były zacieki na skosach to fakt bo ciekł ale jak go wymieniono, położyli izolacje ojciec dodatkowo w domu pod regipsy dał styropian to w lecie jest u nich dużo chłodniej niż u mnie (mieszkam w bloku po termoizolacji i mam sąsiadów dookoła)a w zimie cieplutko.No fakt jest taki,że trzeba trochę zainwestować by komfortowo mieszkać.Ja tam się bardzo chętnie zamienię gdy rodzice nie będą mogli już latać po schodach bo to jest jedyny minus mieszkania w tym miejscu inaczej w życiu by nie było takich planów na zamianę z ich strony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza