Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szkola podstawowa-jaki poziom?

~ niezalogowany
26 września 2015r. o 21:59
Może wcale nie posyłać dziecka do szkoły?? Wtedy nie będzie zadań domowych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~123 niezalogowany
27 września 2015r. o 11:10
a ja bym chciała poznać kilka różnych opinie o SZKOLE NA CERAMICZNEJ!!!! Bo posyłam dziecko za rok do szkoły i nie wiem czy wybór z rejonu (podlegam pod ceramiczną) jest dobrym wyborem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~123 niezalogowany
27 września 2015r. o 11:11
a ja bym chciała poznać kilka różnych opinie o SZKOLE NA CERAMICZNEJ!!!! Bo posyłam dziecko za rok do szkoły i nie wiem czy wybór z rejonu (podlegam pod ceramiczną) jest dobrym wyborem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2015r. o 11:42
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Zamiast wpisac 2 wpisalam 3 (zdarza sie) i juz to wyjasnilam ze chodzi o ul Bankowa wiec zamiast roztrzasac moj blad ewentualnie napisz na temat.
A propo, gdybys przeczytala uwaznie o czym jest temat to zauwazylabys ze chodzi o Ceramiczna i Bankowa bo juz na wstepie jest podane o ktore w szczegolnosci szkoly chodzi :>
Tutaj zainteresowanej chodzi o szkołę w której nie wymagają,więc wszystko w zasadzie jasne,co tam nauka,kamieniem na szkołę ,po co sie uczyć,dziwni ci nauczyciele co wymagają. :D :D :P
Tutaj zainteresowana zadala konkretne pytanie a jak zwykle wypowiadaja sie ci co odpowiedziec na pytanie nie potrafia i zbaczaja z tematu. Pewnie zamiast matek najmlodszych uczniow wypowiadaja sie ci ktorych dzieci juz szkoly pokonczyly albo ci ktorzy sami dzieci nie maja a wiedza najwiecej. Wiesz jaki gdzie poziom to pisz i tyle.
No właśnie,o ten poziom chodzi cały czas przecież,po co w ogóle taka rodzicielka pyta? Niech nie wysyła wcale dziecka do szkoły bo wszędzie jakiś ten poziom jest i trzeba bedzie odrabiać lekcje w domu,może szkoły specjalne sie nadadzą bo tam podobno tylko sie bawią ogólnie śmiech na sali :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~123 niezalogowany
27 września 2015r. o 12:09
Wszystko super, ale mi nie chodzi o to żeby z dzieckiem w domu nie pracowac- wręcz.przeciwnie uważam, że rodzic także powinien z dzieckiem w domu się uczyć. I zależy mi na szkołę z poziomem. Żeby był angielski i zajęcia pozalekcyjne. Żeby dziecko w szkole się nie nudziło i chętnie do niej chodziło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2015r. o 14:03
~~123 napisał(a): Wszystko super, ale mi nie chodzi o to żeby z dzieckiem w domu nie pracowac- wręcz.przeciwnie uważam, że rodzic także powinien z dzieckiem w domu się uczyć. I zależy mi na szkołę z poziomem. Żeby był angielski i zajęcia pozalekcyjne. Żeby dziecko w szkole się nie nudziło i chętnie do niej chodziło.
No,teraz wiadomo przynajmniej o co chodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5901
#danuka nieaktywny
27 września 2015r. o 14:52
~ napisał(a):
~~123 napisał(a): Wszystko super, ale mi nie chodzi o to żeby z dzieckiem w domu nie pracowac- wręcz.przeciwnie uważam, że rodzic także powinien z dzieckiem w domu się uczyć. I zależy mi na szkołę z poziomem. Żeby był angielski i zajęcia pozalekcyjne. Żeby dziecko w szkole się nie nudziło i chętnie do niej chodziło.
No,teraz wiadomo przynajmniej o co chodzi.


Wiadomo, bo dopiero dziś znalazłam ten temat na forum i się pod niego "podpięłam"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~? niezalogowany
27 września 2015r. o 18:04
????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.