Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

ZAGUBIONO PORTFEL Z DOKUMENTAMI NA MODŁOWEJ

~Rafał niezalogowany
25 września 2015r. o 22:21
Nie wiadomo bo na KPP w Bolesławcu ciężko im sprawdzić czy to mój portfel nie interesuję ich że masz małe dziecko na utrzymaniu i nie masz za co żyć bo ciężko mu cztery litery ruszyć z fotela. Wróciłem do domu bo kazali przyjechać dopiero w poniedziałek :/ nawet zgłoszenia nie przyjęli :/ Każdego może spotkać taka przykra sprawa więc głupie komentarze proszę zatrzymać dla siebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 września 2015r. o 0:08
http://.../boleslawiec/forum/AYVA/znaleziono-czarny-portfel

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anonim niezalogowany
27 września 2015r. o 0:38
Miejcie serce i oddajcie chłopakowi portfel z pieniędzmi!!!! Każdemu może sie to zdarzyć to nie jego wina. Pomyślcie o jego córeczce, widziałam tego chłopaka jak szukał portfela zapłakany.... ;( Tam były jego wszystkie pieniądze i dokumenty nawet pewnie do pracy nie ma teraz czym dojechać :/ Dziecko potrzebuje mleko, kaszkę pampersy itp. Bądź człowiekiem pokaż że masz wielkie serce kiedyś może was to spotkać....
Wszystkie chętne osoby które są w stanie mu pomóc niech się z nim skontaktują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2015r. o 11:35
~Kkk napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Dziś 25.09.2015 około godziny 14 tej wysiadając z samochodu wypadł portfel ...


I po co ten portfel sam wysiadał z samochodu? : :D

Ale zabawny dziwny czlowiek ie jesteś.... Jebnij się w łeb zanim coś skomentujesz !! !! !! !! :/
Bo prawda ,skoro"wysiadając z samochodu wypadł portfel"-wysiadąjac z samochodu zgubiłem portfel brzmiałoby logicznie a nie ,ze portfel wysiadał ,nawet przykre trafunki należy opisywać poprawnie i logicznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mrowa4577 niezalogowany
27 września 2015r. o 17:31
Nie trzeba bylo tyle wkladac w maszyny i teraz ściemniać wszystkich .Pozdrawia pracownik LUKOIL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rafał niezalogowany
27 września 2015r. o 17:35
Nie trzeba bylo tyle wkladac w maszyny i teraz ściemniać wszystkich .Pozdrawia pracownik LUKOIL

Nie wypowiadaj się tu człowieku bo szkoda czasu i miejsca na te komentarze!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2015r. o 17:40
~mrowa4577 napisał(a): Nie trzeba bylo tyle wkladac w maszyny i teraz ściemniać wszystkich .Pozdrawia pracownik LUKOIL
,a może ty zawinęłeś , sorki znam poszkodowanego i nie gra. widzę że uczciwych ludzi tu nie znajdzie sie.Przykre są wasze wypowiedzi mam nadzieję że ci co to piszą nie mają dzieci jak ten co zgubił ten portfel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rafał niezalogowany
28 września 2015r. o 23:17
Ostatnia nadzieje na odzyskanie portfela przepadła po dzisiejszej wizycie na kpp w Bolesławcu okazało się że to nie mój portfel został znaleziony. Jeszcze raz proszę osobę która znalazła mój portfel o oddanie chociaż dowodu rejestracyjnego. Wyślij go pocztą jak nie masz odwagi oddać mi do rąk własnych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza