Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

ZAGUBIONO PORTFEL Z DOKUMENTAMI NA MODŁOWEJ

~andrzej niezalogowany
29 września 2015r. o 8:28
Ludzie czy wy nie macie sumienia oddajcie chociaż dowód osobisty i dowód rejestracyjny z auta.sposób przekazania może być anonimowo przecież adres jest w dokumentach czy to takie trudne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~andrzej niezalogowany
29 września 2015r. o 8:28
Ludzie czy wy nie macie sumienia oddajcie chociaż dowód osobisty i dowód rejestracyjny z auta.sposób przekazania może być anonimowo przecież adres jest w dokumentach czy to takie trudne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rebe niezalogowany
29 września 2015r. o 8:30
Zawsze mnie intrygowało jakim trzeba byc tepym zeby calą wypłate wybierac na raz i nosić przy sobie. Nigdy bym nie zdecydowal sie ponosic takiego ryzyka ze zgubie portfel albo ktos mi ukradnie. W kieszeni nigdy nie mam wiecej jak 100 zł bo i po co jak na kazdym rogu są bankomaty a placic tez wszedzie mozna kartą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2015r. o 10:26
~rebe napisał(a): Zawsze mnie intrygowało jakim trzeba byc tepym zeby calą wypłate wybierac na raz i nosić przy sobie. Nigdy bym nie zdecydowal sie ponosic takiego ryzyka ze zgubie portfel albo ktos mi ukradnie. W kieszeni nigdy nie mam wiecej jak 100 zł bo i po co jak na kazdym rogu są bankomaty a placic tez wszedzie mozna kartą.
no wyobraz sobie tępa sztuko że akurat miał dzień wypłaty w dniu którym zgubił portfel. do tego kim trzeba być aby tak komentować .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2015r. o 13:11
~ napisał(a):
~rebe napisał(a): Zawsze mnie intrygowało jakim trzeba byc tepym zeby calą wypłate wybierac na raz i nosić przy sobie. Nigdy bym nie zdecydowal sie ponosic takiego ryzyka ze zgubie portfel albo ktos mi ukradnie. W kieszeni nigdy nie mam wiecej jak 100 zł bo i po co jak na kazdym rogu są bankomaty a placic tez wszedzie mozna kartą.
no wyobraz sobie tępa sztuko że akurat miał dzień wypłaty w dniu którym zgubił portfel. do tego kim trzeba być aby tak komentować .


Pewnie pracuje na czarno na jakiejś budowie i wypłata nie idzie na konto. Ale to już sprawa dla US. Telefon jest :D :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2015r. o 13:44
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~rebe napisał(a): Zawsze mnie intrygowało jakim trzeba byc tepym zeby calą wypłate wybierac na raz i nosić przy sobie. Nigdy bym nie zdecydowal sie ponosic takiego ryzyka ze zgubie portfel albo ktos mi ukradnie. W kieszeni nigdy nie mam wiecej jak 100 zł bo i po co jak na kazdym rogu są bankomaty a placic tez wszedzie mozna kartą.
no wyobraz sobie tępa sztuko że akurat miał dzień wypłaty w dniu którym zgubił portfel. do tego kim trzeba być aby tak komentować .


Pewnie pracuje na czarno na jakiejś budowie i wypłata nie idzie na konto. Ale to już sprawa dla US. Telefon jest :D :>
niestety nie wszyscy pracodawcy płacą na konto inteligencie. pozatym co ciebie to interesuje z wywiadu jesteś czy sam zawinęłeś ten portfel?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2015r. o 13:45
Nie każdy dostaję wypłatę na konto.

A po drugie jak można wzbogacać się na czyimś nie szczęściu.
Każdy taki cwany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ech niezalogowany
29 września 2015r. o 19:58
Jak możną być taką świnią i nie oddać portfela z taką sumą kasy mając w środku dokumenty z adresem....jedno słowo przychodzi mi na myśl- złodziej...sumienie by mnie zeżarło...jak tu spać po nocach, tym bardziej jak sprawa jest tak nagłośniona...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Villaro zaprasza