Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Uwaga na "korzystną" ofertę TAURON

~~Paweelł niezalogowany
19 grudnia 2017r. o 19:07
Pierdo---ni kłamcy przez 7 dni czekam na podłączenie licznika na infolini sami idioci którzy znają tylko dwa słowa NIEWIEM, NIC NIE MOGĘ PORADZIĆ ALE PIENIĄDZE to chcą PRZESTRZEGAM NIE ZAWIERAJCIE UMOWY Z TYMI NIE KOMPETENTNYMI ZŁODZIEJAMI KTÓRZY NIE SZANUJĄ KLIENTA SKANDAL ŻEBY SIĘ PROSIĆ O SPEŁNIENIE WARUNKÓW UMOWY NIGDY WIĘCEJ TAURON TO REKLAMOWANY SZAJS BADZIEW I ZGRAJA MONOPOLISTÓW .TAURONOWCY NA WSZYSTKICH DOSTĘPNYCH FORACH BĘDE OPISYWAŁ JAKA Z WAS NIE KOMPETENTNA firma pffu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Burgundowy Mamutowiec niezalogowany
23 stycznia 2018r. o 8:18
Firma nie liczy się z klientem mam umowę prad z elektrykiem i zepsuł mi się sprzęt, zgłosiłem to w tej chorej firmie i rzeczywiście serwisant się zjawił, przetrzymali mi sprzęt przez miesiąc po czym stwierdzili że nie da się to naprawić bo nie mają części. Dzwonię do Taurona to powiedzieli mi że usługa została wykonana bo dojazd do mnie i oględziny sprzętu kosztowały 500 zł. Po kilku dniach dzwoni do mnie serwis że mogą mi naprawić sprzęt bo mają już części ale będzie to kosztować 250 zł a Tauron umywa ręce, masakra .A działo się to w nowym Sączu serwis z osiedla Heleny 500 m od mojego domu nie polecam nawet nie potrafią naprawić głupiego pilota do auta partacze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawy Zimowit niezalogowany
23 stycznia 2018r. o 21:28
Tauron proponuje swojego elektryka, Ty informujesz, że sam zajmujesz się elektryką i dalej namawiają aby zdecydować się na tę usługę... Czysty ...izm, brak kompetentnych, rozumiejących co się do nich mówi osób w dziale obsługi klienta : )

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowa Gunera niezalogowany
23 lutego 2018r. o 21:48
tauron ostrzega przed oszustami , a kto ostrzeże przed nimi?
Umowy zawierane przez telefon nie są niestety nagrywane , pomimo zapewnień na wstępie rozmowy. Od kilku miesięcy czekam na zapis rozmowy telefonicznej podczas której rzekomo zawarłam umowę z nimi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczerwony Kiścień niezalogowany
23 lutego 2018r. o 22:22
~Burgundowy Mamutowiec napisał(a): Firma nie liczy się z klientem mam umowę prad z elektrykiem i zepsuł mi się sprzęt, zgłosiłem to w tej chorej firmie i rzeczywiście serwisant się zjawił, przetrzymali mi sprzęt przez miesiąc po czym stwierdzili że nie da się to naprawić bo nie mają części. Dzwonię do Taurona to powiedzieli mi że usługa została wykonana bo dojazd do mnie i oględziny sprzętu kosztowały 500 zł. Po kilku dniach dzwoni do mnie serwis że mogą mi naprawić sprzęt bo mają już części ale będzie to kosztować 250 zł a Tauron umywa ręce, masakra .A działo się to w nowym Sączu serwis z osiedla Heleny 500 m od mojego domu nie polecam nawet nie potrafią naprawić głupiego pilota do auta partacze


I ty specjalnie z Nowego Sącza napisałeś na Bolesławieckiej stronie swoją "opowieść" ? Druga sprawa, elektryk miał ci naprawić pilota od TV? Hmmm ciekawe....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowy Topinambur niezalogowany
24 lutego 2018r. o 7:50
~~tauronowskie spolki oszukancze napisał(a): moi drodzy !!!!!!!!!!!!!

tak, umowa z elektrykiem ale nei za darmo , tylko nikt tego nie powie ci z tauronu ze za tego elektryka zapłacisz i to sporo !!!!!!

oni ci podesla elektryka w razie zgłoszenia przez ciebie

ale taka usługo kosztuje kilka setek

mnie naprawa usterki kosztowała 370 zł :)

pozdrawiam naiwnych inaczej :)


No niestety ale elektryk kosztuje ........... musi miec uprawnienia ktore kosztuja i sie je odnawia co 5 lat i trzeba tez zdac egzamin to tez kosztuje !!!

trzeba miec wiedze aby naprawic i wiedziec gdzie co szukac i jak szukac bo mozna w inny sposob wiele szkody narobic w instalacji elektrycznej

wiec jak macie podejscie do elektryka ze eee to tam kabelki polaczyc to puknijcie sie w glowe kilka razy dobrze albo sami wkladajcie rece pod napiecie nie jedem juz prubowal :D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowy Dąb niezalogowany
24 lutego 2018r. o 11:39
kierowcy też co 5 lat badania ,,,,

żalisz się czy chwalisz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwona Azalia niezalogowany
25 lutego 2018r. o 11:38
mam wykupioną usługę tauron z serwisantem.Uszkodziła mi się pralka do prania ,zgłosiłem awarię serwis odezwał się po 3 dniach i to po uporczywych moich telefonach,serwisant przyjechał po tygodniu.Zakręciwszy bębnem stwierdził że jest uszkodzona obudowa bębna ,na następny dzień zadzwonił do mnie z wyceną 975 zł. z czego tauron pokrywa 500 a ja mam dopłacić 475 ,zrezygnowałem gdyż koszt nowej pralki tego typu waha się od 800 do 900 zł. ale najśmieszniejsze jest to gdy zamówiłem prywatnie innego serwisanta który rozebrał z tyłu pralkę to okazało się że uszkodzony jest amortyzator pralki . Serwisant 24 jest to tylko maszynka do wyciągania pieniędzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza